Miranda Lambert ir vyras Brendanas McLoughlinas socialiniuose tinkluose dalijosi savo atostogų nuotraukomis ir tikrai atrodo, kad jie išgyvena savo gyvenimo laiką!

Neseniai paskelbtame „Instagram“ įraše 38 metų kantri muzikos dainininkė ir dainų autorė paskelbė, kad skiria „laisvą laiką kelionėms“, kad galėtų keliauti ir praleisti vasarą su artimais draugais. Įkelta liepos 5 d., jos antraštė rašė:

„Laikas kelionėms reiškia, kad laikas važiuoti dulkėtu taku! Nėra geresnio būdo praleisti vasarą, nei leisti laiką su geriausiais draugais.@gwensebastian ir @jed_i_night su savo kemperiu pavadinimu „Toodle Lou“ ir aš bei @brendanjmcloughlin su mūsų @airstream_inc Globetrotter, kuriuos vadiname „Šerifu“. Mes 20 dienų nuotykių bėgime Vakaruose. Mes pradėjome jį nuostabiame Kolorado valstijoje. Laukite daugiau pasakų iš kelio. Linksmų takų jums visiems! namaivisurjūsųklajoti Turistas"

Po Kolorado kitas Lamberto kelionės atnaujinimas buvo nuotraukų albumas iš Jutos. Su antrašte „Stebuklingasis Moabas!“ Nešvilio žvaigždės alūnas pasidalijo nuotraukomis iš linksmo apsilankymo Arches nacionaliniame parke. Be grožėtis kvapą gniaužiančiais vaizdais, buvo ir vaizdo įrašas, kuriame jie važinėja visureigiais į intensyvias uolas. Koks nuotykis!

Grupė savo kelionę į Jutą baigė Strawberry Bay stovyklavietėje. Lambert pozavo su savo bičiuliais Gwen Sebastian ir Audra Lance Wackler, užsidėjusi kepuraites ir atspalvius bei gėrimus rankose. Ji taip pat užfiksavo grupines nuotraukas, nuostabų saulėlydį, gražią jų „Airstream“ vakarienę ir atpalaiduojantį vandens vaizdo įrašą.„Braškių įlanka. Juta, ačiū už prisiminimus! turistas“, – rašė ji.

Po nuotykių Jutoje Lambertas ir kiti grupės nariai išvyko į Džeksoną, Vajomingą. Ji paminėjo: „Didieji tetonai pavogė mano širdį. Iki kito karto Jackson WY. turistas svajonės ore.“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – Lambertas pasidalijo nuotraukų rinkiniu iš jų galutinio kelionės tikslo Montanoje. „Actin’ Up“ dainininkė neabejotinai mėgavosi nuostabiu buvimu lauke ir savo antraštėje pasakė: „Susitikime Montanoje amžinai. Dėkojame Gwennie šeimai už puikią nuotaiką ir puikią pastabą. Kokia nuostabi kelionė. (ačiū @jed_i_night už The Sherriff & Toodle Lou nuotykių planavimą) Geriausia vasaraairstreamdreams turistas."

Draugai, gerbėjai ir pasekėjai neabejotinai džiaugėsi pora, nes jie tapo nepaprasto nuotykio liudininkais. Vienas vartotojas pakomentavo: „Labai miela! o kitas rašė: „Laužio poros“.

„Jūs abu esate žavingi. Labai džiaugiuosi už jus abu“, – sušuko kitas.

Tiesą sakant, kai kuriems net buvo liūdna, kai kelionė baigėsi. Vienas pasekėjas pasakė: „Net man liūdna, kad ši kelionė baigėsi“. Sunku tas pats!

Tikrai nekantraujame pamatyti, kur toliau keliaus Miranda ir Brendanas! Laimingi takai, meilužiai!

Kategorija: