Mūsų naktiniai įpročiai atlieka svarbų vaidmenį praktiškai visuose mūsų gyvenimo aspektuose – nuo psichinės gerovės iki fizinės sveikatos – ir, kaip paaiškėjo, jie taip pat gali labai paveikti mūsų išvaizdą, įskaitant plaukus. Galbūt girdėjote, kad neturėtumėte miegoti šlapiais plaukais, kad miegas surištomis pynėmis gali padėti sumažinti plaukų slinkimą arba kad geriausia naudoti šilkinį pagalvės užvalkalą. Be viso to, grožio ekspertai sako, kad yra dar viena technika, kurią galbūt norėsite išbandyti, ir tai paprastesnė nei bet kada anksčiau: tiesiog miegokite susidėję plaukus!

Norėdami sužinoti viską apie nakties užsirišimo naudą, kalbėjomės su įžymybių plaukų stiliste Janine Jarman iš Curl Cult ir dermatologe Ksenia Sobchak iš Loxa Beauty.Šie ekspertai mums pasakė, kad ši technika puikiai tinka ne tik jūsų plaukų išvaizdai, bet ir gali padėti kovoti su riebia oda.

Padidinkite garsumą, sumažinkite susipainiojimą ir susiraukšlėjimą

"Mes visi tapome siaubingos lovos galvos aukomis: ryte pabundi, pasižiūri į veidrodį ir tave sutinka susipainiojęs ir raukšlėtas žvėris. Laimei, Sobchak sako, kad miegas su plaukais susirišęs sumažina plaukų netvarką, atsirandančią dėl vartymosi ir vartymosi lovoje, ir apsaugo nuo slinkimo bei susipainiojimo dėl mažiau trinties į pagalvės užvalkalą. Negana to, tai taip pat gali padėti padidinti apimtį, o tai gali visiškai pakeisti žaidimą, jei po nakties miego paprastai pabundate plokščiais, negyvais plaukais. Svarbiausia yra juos susukti: jei jūsų plaukai išsilygina arba sumažėja po nakties miego vartant ir mėtant, rekomenduoju juos susukti, kad atšoktumėte, sako Sobchak. Galite pradėti nuo plovimo su apimties suteikiančiu kondicionieriumi ir šampūnu prieš sukimus ir bandelę."

"Šis metodas ne tik suvaldo garbanotumą ir padidina paveikslo apimties, bet ir yra labai naudingas, jei turite garbanotus plaukus, nes suteikia daugiau ryškumo ir nuoseklumo. Sukdami plaukus ir tvirtai suvynioję juos aplink save, prieš miegą sutvirtindami juos šilkine traškučiais, ryte gausite ryškesnes ir nuoseklesnes bangas, aiškina Jarmanas."

"Norėdama sukurti S bangą, ji taip pat pasiūlo dar vieną plaukų kirpimą prieš miegą: padarykite ponio galvos vidurį ir netraukite iki galo paskutiniu traukimu, kad būtų švelnus vidurys. velenas/galai. Puiku! Stengiamės kuo greičiau."

Shutterstock

Apsaugokite nuo riebios odos

"Miegojimas kasoje ne tik padarys stebuklus jūsų plaukams; tai taip pat gali padėti išlaikyti jūsų odą laimingą ir sveiką, ypač jei kovojate su odos bėrimais ir riebia oda. Kai miegate naktį, tikėtina, kad jūsų plaukai dažnai šukuojasi į veidą.Kaip pažymi Jarmanas, plaukų gaminys gali nutrinti plaukus ant veido, kai miegate, o tai gali pabloginti riebią odą ir pabloginti odos pūtimą."

"Laimei, plaukų nešiojimas atgal (pavyzdžiui, kuodoje) yra vienas geriausių būdų išvengti šios problemos. Tai geras būdas sumažinti riebalų kaupimąsi odoje, dėl kurio gali atsirasti spuogų, pažymi Sobchak. Niekada nebūtume apie tai pagalvoję!"

"Žinoma, kiekvieno plaukai yra unikalūs, todėl jūsų naktinis plaukų kirpimo ritualas turėtų būti pritaikytas pagal jūsų poreikius. Tačiau, jei turite garbanotus plaukus, norite kuo mažiau susiraukti arba tiesiog ieškote būdų, kaip išvengti plaukų slinkimo, miegojimas su kuodelėmis yra puiki galimybė išbandyti! Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, Jarmanas siūlo naudoti didelį šilko skiautelę, tokią kaip KITCH, kuri sumažins lūžimą, susipainiojimą ir susitraukimą. Tobula!"

Kategorija: