Emilia Clarke atvirauja apie tai, kad išgyveno dvi smegenų aneurizmas ir dėkoja už atsigavimą po to, kai prarado „nedaug“ gyvybiškai svarbaus organo. The Game of Thrones alum (35 m.) apie savo gyvybei pavojingą sveikatos baimę kalbėjo per interviu BBC laidai „Sekmadienio rytas“, kuriame ji lankėsi reklamuodama savo debiutą Vest Ende – Antono Čechovo filmo „Žuvėdra“ pastatymą Londono Haroldo Pinterio teatre.

„Tai buvo labiausiai nepakeliamas skausmas“, - savo aneurizmas prisiminė Clarke.„Buvo nepaprastai naudinga, kad „Game of Thrones“ mane nušlavė ir suteikė man šį tikslą. Clarke paaiškino, kad ji patyrė du bauginančius ir traumuojančius incidentus dirbdama su pripažintame HBO seriale.

Pirmasis įvyko 2011 m., tais pačiais metais, kai įvyko GOT premjera, o antrasis įvyko 2013 m. Abi šios skubios medicinos pagalbos reikalavo gulėjimo ligoninėje ir ilgų atsigavimo periodų, sakė ji. „Aš prieš tave“ aktorė pirmą kartą prabilo apie aneurizmas 2023 m., o dabar išsamiai pasakoja gerbėjams, kokia buvo jos kelionė po pagerėjimo.

„Mano smegenų kiekis, kurio nebegalima naudoti – nuostabu, kad aš galiu kalbėti, kartais artikuliuotai, ir gyventi savo gyvenimą visiškai normaliai be jokių pasekmių“, – tęsė Clarke’as. , tikrai labai maža mažuma žmonių, galinčių tai išgyventi. Tada ji prisiminė laiką, kai po stresą sukeliančių incidentų matė savo smegenų skenavimus.

„Trūksta nemažai (mano smegenų), – prieš kikendamas pasakė Solo žvaigždė, – dėl to aš visada juokiuosi Insultai, iš esmės, kai tik kuri nors tavo smegenų dalis negauna kraujo. antra, jo nebėra.Taigi kraujas randa kitą kelią, kaip apeiti, bet tai, ko trūksta, dingsta. Nuo tada ji pažymėjo, kad sukūrė labdaros organizaciją „SameYou“, kuri renka pinigus insulto ir smegenų traumų aukoms.

Gystant Clarke'as sutiko su savo būkle ir į ateitį žvelgia optimistiškiau. „Pagalvojau: „Na, štai kas tu esi. Tai yra jūsų smegenys.“ Taigi nėra prasmės nuolat graužti savo smegenis dėl to, ko gali nebūti“, – pridūrė Clarke’as.

Twitter gerbėjai, žinoma, negali būti labiau patenkinti Clarke ir tuo, kad ji sveikai atsigavo. „Mes tave mylime, Emilija, labai smagu girdėti, kad tau viskas gerai! Vienas gerbėjas parašė, o kitas neseniai pridūrė: „Myli savo požiūrį į gyvenimą ir tai, ką darai dėl smegenų traumų aukų“.

Kategorija: