Kourtney Kardashian ką tik pasidalijo puikiai tinkančiomis nuotraukomis iš savo neseniai vykusio „Bustle“ filmavimo su 191 mln. „Instagram“ sekėjų, ir, žinoma, jiems neužtenka! 43 metų realybės žvaigždė naujame įraše pribloškė gerbėjus 6 nuotraukomis iš projekto ir pademonstravo 2 labai tvankius drabužius.

Nors sunku išsirinkti mėgstamiausią, mes esame apsėsti visiškai juodos, gotikinės tvankios išvaizdos, kai ji antrą, trečią, penktą ir šeštą kartą braukia.Šis vienspalvis, juodas apatinis trikotažas, priderintas šilkinio apatinio trikotažo trumpas kelnaites su keliaraiščiais, tinklinėmis pėdkelnėmis ir dangų siekiančiais juodais aukštakulniais – šis vienspalvis ansamblis tiesiog neįveikiamas!

Sesuo vyriausioji Kardashian sesuo dėvėjo savo trumpas juodas kasas, išskleidė į šoną ir sušukavo palaidas bangas. Įvaizdžiui užbaigti ji pasipuošė dviem sluoksniais karoliais, stambiais sidabriniais auskarais su lanku, sidabriniu manikiu ir atitinkamais žiedais. Kitą jos aprangą sudarė ilga, žemo kirpimo, šilkinė suknelė, ji pozavo su dviem žavingais dobermanų pinčeriais, pasipuošė stambaus sidabro delninu, juodu žavingu karoliu ir papuošė blizgančiais sidabriniais aukštakulniais.

Gerbėjai nuėjo į jos komentarų skiltį, kad išjudintų užkulisines nuotraukas, ir papasakojo Pūkuotuko įkūrėjui, kas jiems patiko iš kiekvienos aprangos. Vienas rašė: „Tos tinklinės pėdkelnės, omg meilė! o kitas pridūrė: „Juvelyriniai dirbiniai yra labai svarbūs šiame filme.“ Kitas vartotojas paklausė: „Ar vienas iš šunų yra Kendalo? nes Kourtney sesuo Kendall Jenner turi mylimą tos pačios veislės šuniuką, vardu Pyro. (Negalime atsistebėti ir pagalvoti, kaip tai būtų miela!)

Kategorija: