Talpyklos išvalymas „iPhone“ ar kompiuteryje gali būti vienas iš tų dalykų, kuriuos darote iš įpročio, niekada nesuprasdami, kodėl tai darote. Ir atvirkščiai, galbūt esate tas iPhone naudotojas, kuris paskutinį kartą išvalė talpyklą – o, niekada anksčiau. Niekada nėra geresnio laiko nei dabar pradėti kurti geresnę telefono priežiūros tvarką – talpyklos išvalymas turėtų būti šio režimo dalis. Jei kada nors paklausėte savęs: ar turėtumėte išvalyti „iPhone“ talpyklą? Atsakymas yra: visiškai. Čia vienas technologijų ekspertas paaiškina, kaip tai padaryti.

Kodėl turėtumėte išvalyti talpyklą?

Pirma, keli pagrindai. Yra daugiau nei kelios svarios priežastys, kodėl turėtumėte sustabdyti tai, ką darote, ir išvalyti „iPhone“ talpyklą, teigia „Planet Fish“ technologijų ekspertas Praful Kharade.

„Galbūt norėsite išvalyti talpyklą, jei ji veikia lėtai arba užima daug vietos“, – sako Kharade. „Išvalę talpyklą neištrinsite jokių duomenų telefone, tačiau atsikratys laikinų failų ir atsiras vietos naujiems. Išvalę „iPhone“ talpyklą galite atlaisvinti vietos ir pagerinti įrenginio veikimą. Tai gali padėti „iOS“ veikti sklandžiau ir atlaisvinti saugyklos vietos. Jūsų įrenginys galės greičiau paleisti, programos bus atidarytos greičiau ir tai taip pat gali sumažinti strigimo riziką.“

Kaip išvalyti talpyklą

Geros naujienos yra tai, kad užtenka vos kelių minučių, kad iš esmės pakeistumėte telefono veikimą.

Shutterstock

Kharade rekomenduoja atlikti šiuos veiksmus, kad išvalytumėte talpyklą iPhone:

Paleiskite nustatymų programą.

1. Bakstelėkite Bendra.

2. Slinkite žemyn iki Storage & iCloud Usage ir bakstelėkite jį.

3. Bakstelėkite iPhone Storage, tada bakstelėkite Tvarkyti saugyklą (saugyklą).

4. Slinkite žemyn iki talpykloje saugomi duomenys ir bakstelėkite šalia jo esantį mygtuką Išvalyti.

Voila – momentinis telefono atnaujinimas, kuris yra visiškai nemokamas ir neužima daug laiko.

Kategorija: