Tai oficialu – Jennifer Lopez yra ištekėjusi dama, nes ji ir Benas Affleckas (49 m.) susituokė per intymią ir netikėtą vestuvių ceremoniją ikoniškoje Mažųjų b altųjų vestuvių koplyčioje Las Vegase šeštadienį, liepos 16 d. ! Tikrai nesitikėjome, kad tai įvyks taip greitai, ypač dėl to, kad jie apie sužadėtuves paskelbė tik šių metų balandį, bet negalime būti laimingesni jaunavedžiais!

52 metų „Marry Me“ aktorė sekmadienį, liepos 17 d., prisijungė prie „Instagram“ ir erzino gerbėjus šia žinia, pasidalijusi nuotrauka, kurioje ji guli lovoje su ne taip subtiliai demonstruojamu vestuviniu žiedu.Ji parašė: „Sadie! iykyk Eikite į OnTheJLo, kad gautumėte visas detales. linkinbio“, nurodant eilutę „Sadie, Sadie, vedusi ponia“ iš Funny Girl. Kaip ir buvo žadėta, On The JLo naujienlaiškis nenuvylė! Naujienlaiškyje, kurio antraštė buvo „Mes tai padarėme“ ir pasirašė Jennifer Lynn Affleck (Omg!), J-Lo pasidalino keliomis vestuvių nuotraukomis ir taip pat parašė: „Meilė yra graži. Meilė yra kilni. Ir pasirodo, kad meilė kantri. Dvidešimties metų kantrybe.“

„Taigi su geriausiais liudininkais, kokiais tik galėjote įsivaizduoti, suknele iš seno filmo ir švarku iš Beno spintos, mažoje koplyčioje perskaitėme savo įžadus ir dovanojome vienas kitam žiedus, kuriuos mūvėsime likusiam mūsų gyvenimui“, – tęsė jos emocinga žinutė. Ji pridūrė: „Jie netgi turėjo „Bluetooth“ ryšį (trumpam) žygiui. Bet galų gale tai buvo geriausios įmanomos vestuvės, kurias galėjome įsivaizduoti. Vieną, apie kurį svajojome seniai, o kitą, kurį padarėme realiu (valstybės akimis, Las Vegasas, rožinis kabrioletas ir vienas kitas) labai labai ilgai."Ne mes verkiame, o jūs verkiate!

„On My Way“ dainininkė taip pat atskleidė, kad didžiajai dienai ji iš tikrųjų vilkėjo dvi sukneles, pasirinkdama paprastą suknelę, kurią, pasak jos, spintoje turėjo daugelį metų, o vėliau persirengė nuostabiais b altais nėriniais. vestuvinė suknelė Zuhair Murad nuotakos suknelė su mylimojo iškirpte, korsetu ir ilgomis rankovėmis, jau nekalbant apie žuvies uodegą ir prie jo priderintą šydą. Ji atrodė neįtikėtinai abiem atvejais, ir mes esame labai dėkingi, kad ji pasidalino kai kuriomis nuotraukomis su savo gerbėjais!

Naujoji ponia Affleck išsamiau papasakojo apie pirmąją iš dviejų savo vestuvinių suknelių, sakydama gerbėjams, kad iš tikrųjų ją nešiojo daugelį metų ir saugojo ypatingai progai. Ir nėra nieko ypatingesnio už jūsų pačių vestuvių dieną; ar mes teisūs?! „Šią suknelę turėjau tiek metų ir tiesiog ją saugojau, saugojau, tausojau, o dabar dėviu ją savo vestuvių dieną“, – sakė ji emocingame vaizdo klipe vilkėdama suknelę. suknelę, kuria jos plaukų stilistas Chrisas Appletonas taip pat pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje.

Apie JLLo

"Paskutinės minutės jausmai prieš vestuves Appletonas parašė įrašo antraštę, o pabaigoje – bažnyčios jaustuką. Ir, kaip ir tikėtasi, J-Lo gerbėjai akimirksniu plūstelėjo į komentarų skiltį ir šėlo apie nuostabią nuotaką, įskaitant jos nuostabius plaukus ir nepriekaištingą makiažą, ir, žinoma, suknelę, kurią vienas gerbėjas apibūdino kaip labai tradicinę ir elegantišką. "

"Jos plaukų plaukų spalva yra be galo nuostabi! – sušuko vienas gerbėjas. Myliu tą plaukų spalvą ant jos, sutiko kita. Gražiausia visų laikų nuotaka, komentavo kitas gerbėjas, po kurio sekė širdelės akys ir raudonos širdies jaustukai. Sveikiname poną ir ponią Affleckus! Tu atrodai pritrenkianciai! Linkiu jums visą gyvenimą palaiminimų, džiaugsmo ir meilės! parašė vienas geradaris. Viskas tobula, šukuosena, makiažas ir suknelė, komentavo kitas gerbėjas, o po jo – daugiau raudonos širdelės jaustukų, nei galime suskaičiuoti! Dar kartą sveikiname naujuosius poną ir ponią Affleckus!"

Kategorija: