Rita Ora vėl sugrįžta su ne tik šokių džemu švęsti šiltu oru, bet ir tviskančia vasaros apranga! 31 metų popžvaigždė pademonstravo savo neįtikėtinai stangrius pilvus ir kojas naujame klipe „Barricades“ – dinamiškam sintezės kūriniui, sukurtam kartu su belgų muzikantu ir prodiuseriu Netsky. Norėdama paremti visiškai naują dainą, Ora to paties audinio pasipuošė blizgančiu, žemo kirpimo aukso spalvos tinkleliu ir priderintu mini sijonu. Žinoma, gerbėjams neužtenka!

Ora savo įspūdingą balso diapazoną skyrė dainai, kuri stipriai įkūnija mokymąsi bendrauti su mylimuoju ir skirtumų įveikimą. Tarp pulsuojančių ritmų ir užkrečiančios melodijos Ora vaizdo įraše matoma šokančią su atsarginiais choreografais, kai ji šviečia juodame fone. „Poison“ hitų kūrėja praėjusią savaitę „Instagram“ įraše, kuriame buvo vaizdo klipas, pasidalijo savo įsimintina muzikinio vaizdo apranga su 16,1 mln. sekėjų.

The Voice UK teisėjas greitai surinko milijonus mėgstamų ir komentarų iš gerbėjų, kuriems patiko ne tik vaizdo įrašas ir daina, bet ir Oros pasirodymą sustabdantis ansamblis. "Vasaros daina!" parašė vienas vartotojas, o kitas pridėjo „taip, tai apranga“ su ugnies jaustukais.

Kitas pakomentavo: „Geriausiai atrodai“ širdingai, kai kas nors numetė daugiau ugnies jaustukų ir parašė: „Omg, tai toks puiku! Negalėjome daugiau susitarti.

Kategorija: