Lily James lėtai, bet užtikrintai įsitvirtina kaip tikras chameleonas – ir transformacijų karalienė! Mes vis dar neatsigavome nuo jos neįtikėtino „Emmy“ apdovanojimo nominuotos Pamelos Anderson vaidmens Hulu filme „Pam ir Tommy“ (ji pretenduoja į „Nuostabią pagrindinę aktorę ribotame arba antologiniame seriale“ ir ji negalėjo būti labiau nusipelniusi!), tačiau 33 m. metų aktorė mus dar kartą sukrėtė dar viena neatpažįstama transformacija – šį kartą dėl naujausios Versace reklamos kampanijos!

2023 m. rudens reklamos kampanijai, kuri liepos 11 d. buvo pasidalinta Donatella Versace Instagram paskyroje, Pelenės žvaigždę galima išvysti pasipuošusią juoda šukuosena, kuri, kaip manoma, yra perukas ir labai storas, buki, trumpi kirpčiukai.Ir šokiruojanti transformacija tuo nesibaigė, nes Lily savo makiažo atžvilgiu taip pat pasižymėjo tikra gotikine puošnumu, dėvėdama gilų, tamsų atspalvį lūpų dažais, kurie puikiai derėjo su jos vos matomu akių makiažu ir balintais antakiais. Bravo visiems, kurie prisidėjo prie šios reklamos kampanijos kūrimo, nes mūsų žandikauliai tikrai atšoko, kai pamatėme tai pirmą kartą!

„Lily James vaidina mano naujojoje kampanijoje, kuri rytoj prasidės @versace“, – Donatella parašė savo „Instagram“ įrašą, o po jo – mirgančios žvaigždės jaustukas. „@lilyjamesofficial tu esi toks neįtikėtinai talentingas ir gražus. Negaliu laukti, kol visi pamatys tave spindinčią šiuose vaizduose“, – tęsė ji ir užbaigė trimis rožinėmis dvigubos širdies jaustukais.

Nr. O kitame karštame vaizde iš kampanijos, kuriuo Lily pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje, ji matoma su juodu korsetu be rankovių ir juodų vinilinių operinių pirštinių ir pozuoja su juodai auksine Versace „Greca Goddess“ rankine ant galvos. .Negalime susitarti!

Savo įraše Lily padėkojo Donatellai už suteiktą galimybę ir parašė: „Ačiū @donatella_versace, kad išlaisvinote mane su savo Greca Goddess krepšiu. Italijoje. @versace. Aš gyvenu dėl to. Myliu tave." Ji taip pat padėkojo fotografams Mertui Alasui ir Marcusui Piggottui, rašydami: „@mertalas ir @macpiggott – neįtikėtina dirbti su jumis“. „Nieko geriau nei šita“, – užbaigė ji, o po to sekė labai tinkamas juodos širdies jaustukas.

„Tu esi tobulybė! “ komentarų skiltyje sušuko Donatella, o po to – juodos širdies jaustukas. „Visiškai NUOSTABUS“, – pridūrė ji, o po to – geltonai mirgančios žvaigždės jaustukas. Daugelis kitų žinomų veidų taip pat piktinosi Lily kampanija, o Emily Paryžiuje žvaigždė Lily Collins pasakė „Taip, mergina! prieš tai penkios širdies akių jaustukai ir keturi ugnies jaustukai. Amžinųjų filmų aktorė Gemma Chan pakomentavo trimis ugnies jaustukais, o kolega modelis Poppy Delevingne parašė: „O, LILS“. po to ugnies emocija. "TU KĄ?!!" Pridėjo „Star-Crossed“ žvaigždė Lashana Lynch, o po to – trys ugnies jaustukai.„CANNOT DEAL“, rašė vienas gerbėjas, o kitas sakė, kad ji „visiškai stulbinanti“, o po to – tu ugnies jaustukai.

Kategorija: