Kai kurie nesveiki maisto produktai yra akivaizdesni nei kiti. Pavyzdžiui, pirkdami maisto produktus, kurie padės numesti svorio, greičiausiai nekaupsite bulvių traškučių. Tačiau yra keletas stebėtinai uždegančių daiktų, kurie gali patekti į jūsų krepšelį, jei nežinote nieko geresnio – ir taip yra todėl, kad jie reklamuojami kaip sveiki! Pasirodo, daugelis jums geresnių bakalėjos prekių iš tikrųjų gali pakenkti jūsų sveikatai.

Norėdami atrasti kai kuriuos blogiausius apgaulingai pažymėtus maisto produktus, kurių bet kokia kaina vengti, jei kovojate su lėtiniu pilvo pūtimu, kalbėjomės su sveikatos ekspertais David Culpepper, MD iš LifeMD; Jesse Feder, asmeninis treneris ir registruotas dietologas su Strength Warehouse USA, ir mitybos specialistė Mona Rasi.Jie nurodė tris blogiausius k altininkus.

Viso grūdo produktai

"Jei matote ką nors, kas pažymėta kaip Pagaminta iš nesmulkintų grūdų, galite automatiškai manyti, kad tai sveika. Tačiau daktaras Culpepperis ir Rasi įspėja, kad taip nebūtinai. Tiesą sakant, kviečiai gali sukelti uždegimą daugeliui žmonių, ne tik tiems, kurie netoleruoja glitimo, įspėja Culpepper, nieko, kad net tiems, kurie pakankamai gerai toleruoja glitimą, kviečių valgymas gali sukelti uždegimo simptomus, tokius kaip pilvo pūtimas, dujų susidarymas, vidurių užkietėjimas, odos niežulys ir nuovargis. Taip!"

"Dėl šios priežasties nesmulkintų kviečių veislės jums gali pakenkti taip pat, kaip ir perdirbti kviečiai. Rasi sutinka ir priduria, kad naujausi tyrimai rodo, kad bet kokios formos kviečiai kai kuriems žmonėms gali sukelti uždegiminį imuninį atsaką. Taigi, užuot siekę tos pilno grūdo duonos, galbūt norėsite rinktis grūdus be glitimo, tokius kaip burnočiai, grikiai, soros, quinoa."

B altymų batonėliai

"Jei keliaujate, b altymų batonėlis gali būti greitas ir paprastas valgis, kurį galite sugriebti. Deja, šie batonėliai greičiausiai nėra tokie sveiki, kaip skelbiama. Tiesą sakant, Feder sako, kad jie gali pabloginti tokias problemas kaip uždegimas ir pilvo pūtimas. Jis pažymi, kad nors daugumoje populiarių b altymų batonėlių lentynose yra nemažai b altymų, juose yra kitų sudedamųjų dalių, kurios gali pakenkti jūsų organizmui. Juose gausu cukraus ir kartais daug riebalų, perspėja Federas. Cukrus, riebalai, saldikliai ir kiti priedai sukelia uždegimą ir kartais skrandžio sutrikimus. Pasakykite, kad taip nėra!"

Jei tikrai norite supakuoti b altymų, geriau rinktis visą maistą, o ne perdirbtus užkandžius, pvz., b altymų batonėlius. Nors jums gali prireikti dar šiek tiek padirbėti, kol pasigaminsite sotų, maistingą patiekalą, galiausiai jūsų kūnas jums už tai padėkos. Pasitikėk mumis!

Shutterstock

Mažai riebūs salotų padažai ir pieno produktai

"Rasi sako, kad neturėtumėte apsigauti dėl neriebaus etikečių. Ji pabrėžia, kad viskas, kas pažymėta kaip neriebi, ypač pieno produktai, greičiausiai yra invazinis, apdorotas ir uždegiminis. Uh Oh! Šie iš pradžių sveiki maisto produktai yra ypač problemiški, nes juose pridėta cukraus ir kitų priedų, siekiant kompensuoti sumažėjusį riebalų kiekį, – aiškina Rasi, kaip vienus iš blogiausių k altininkų nurodydama neriebų jogurtą, ledus ir salotų padažą. "

"Užuot pirkę šiuos iš pažiūros sveikus daiktus, geriau juos valgyti originaliu pavidalu. Rasi sako, kad visada turėtumėte rinktis neriebius ir riebius pieno produktus, o ne nugriebtus ir neriebius. O jei tikrai norite patobulinti, netgi galite pasigaminti savo užpilų ir pagardų savo virtuvėje – tai patikimas būdas pašalinti uždegimą sukeliančius priedus iš dietos!"

Kategorija: