Keirai Knightley nėra svetimas prašmatnus Chanel drabužis. Praėjusią savaitę dalyvaudama Haute Couture rudens/žiemos kilimo ir tūpimo tako šou Paryžiuje, ji mus visus nustebino nėriniuota, aksomine juoda midi suknele iš prabangių prancūzų mados namų. 37 metų Knightley yra „Chanel“ ambasadorė nuo 21 metų ir sėdėjo pirmoje eilėje per naujausios kolekcijos pristatymą.

Jos suknelė pasižymėjo elegantiška, nėriniais puošta apynasriu iškirpte su aksomine lankelio detale, nėrinių dailylentėmis ties juosmeniu ir centre bei storu, spalvingu juodu audiniu išilgai priglundančio ir platėjančio sijono.The Pirates of The Caribbean alum užbaigė jos išvaizdą su juodos ir kreminės spalvos pompomis ir papuošta dideliais juodais atspalviais. Ji perskyrė iki raktikaulio siekiančius rudus plaukus per vidurį ir sušukavo kasas į palaidas bangas.

The Pride & Prejudice žvaigždė savo ansamblį taip pat pridėjo mažą juodą sankabą su auksine grandinėle ir užsimaukšlino sodrius sidabrinius žiedus, kurie pabrėžė jos nesenstantį raudoną manikiūrą. Renginyje ji dalyvavo su savo vyru nepriklausomo roko muzikantu Jamesu Rightonu (38 m.), kuris pasirinko klasikinį kostiumą ir prie jo priderintus juodus akinius nuo saulės. Kalbėkite apie gerai apsirengusį duetą!

Kadangi Knightley šiomis dienomis labiau pasirenka savo pasirodymus viešumoje (ir, suprantama, yra užsiėmusi būdama dviejų mažamečių dukterų mama ir šiuo metu filmuojasi būsimoje istorinėje dramoje), gerbėjai socialiniame tinkle „Twitter“ labai džiaugėsi galėdami aptarti jos sugrįžimą į mados savaitę.

„Piktograma sugrįžo ir yra geresnė nei bet kada anksčiau! vienas vartotojas rašė, o kitas pridūrė, kad Knightley su savo Chanel suknele atrodė „madingai, elegantiškai ir rafinuotai“. Žinoma, turime sutikti!

Kategorija: