Jei bandote numesti svorio, galite manyti, kad kuo mažiau valgysite, tuo geriau. Tačiau jei nesuvartosite pakankamai kalorijų ir maistinių medžiagų, tai gali rimtai pakenkti jūsų sveikatai. Tai ypač pasakytina apie b altymus, kurie yra viena iš svarbiausių maistinių medžiagų. Šiai svarbiai jūsų dietos sudedamajai daliai visada turėtų būti teikiama pirmenybė, kai kalbate apie kasdienį maistą.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl taip svarbu vartoti daug b altymų, kalbėjomės su dietologe Trista Best MPH, RD, LD apie „Balance One Supplements“. Ji papasakojo mums apie baisias šio makroelemento vartojimo pasekmes ir netgi pasidalijo keliais savo mėgstamais b altymų turinčiais maisto produktais.

Shutterstock

Kas atsitiks, jei nevalgysite pakankamai b altymų?

"Geriausiai sako, kad b altymai yra gyvybiškai svarbus makroelementas, kurio reikia mūsų kūnui, kad jis klestėtų – iš tikrųjų tai viena iš trijų maistinių medžiagų, iš kurių galima gauti kalorijų, kurios yra būtinos maitinti ir aprūpinti organizmą. mus su energija. B altymai taip pat yra ypač svarbi maistinė medžiaga ląstelių lygiu; Geriausiai pažymi, kad jis reikalingas kuriant ir taisant ląsteles. Be to, valgydami daug šio makroelemento sumažinsite apetitą, išlaikysite sveikus kaulus ir, be kita ko, sumažinsite kraujospūdį."

"Taigi, kiek b altymų turėtumėte suvalgyti kiekvieną dieną ir kas nutiks, jei nepasieksite šios kvotos? Standartinė rekomendacija yra 0,8 g b altymų vienam kilogramui kūno svorio per dieną, pažymi „Best“. Laimei, daugumai žmonių tai nėra sunku pasiekti. Tačiau jei nesuvalgysite pakankamai, susidursite su rimtomis sveikatos problemomis, tokiomis kaip nesveikas svorio kritimas, raumenų masės sumažėjimas, maistinių medžiagų trūkumas, plaukų slinkimas ir odos sausėjimas.Taip!"

"Best teigia, kad nors Vakaruose gyvenantiems žmonėms oficialus b altymų trūkumas nėra įprastas, tačiau netinkamas vartojimas vis dar yra rizika. Laimei, yra daugybė sveikų būdų, kaip kasdien į savo mitybą įtraukti pakankamai b altymų."

Geri b altymų š altiniai, kuriuos reikia valgyti kiekvieną dieną

"Jei nerimaujate dėl savo dienos b altymų normos, nebijokite! Best pasidalino su mumis kai kuriais savo mėgstamiausiais šio makroelemento š altiniais. Jei valgote mėsą, ji rekomenduoja vištieną ir žuvį. Paukštienoje, ypač be odos, yra mažai sočiųjų riebalų, o taip pat daug b altymų, sako ji ir priduria, kad tai puikus sveikas gyvūninės kilmės pasirinkimas, kuris nepakenks jūsų sveikatos tikslams. Kalbant apie žuvį, Bestas teigia, kad šiame š altinyje gausu omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra naudingos širdies sveikatai ir uždegimams. Ir taip skanu!"

"Jei laikotės augalinės dietos, yra daug kitų puikių variantų, kurie gali atitikti jūsų poreikius.Best mini kvinoją kaip visavertį b altymą. Be to, ankštiniuose augaluose (pvz., pupelėse, žirniuose ir lęšiuose) gausu augalinių b altymų, taip pat skaidulų ir maistinių medžiagų, be to, juose yra mažai riebalų. Tobula!"

Kategorija: