Kim Kardashian šią savaitę Paryžiuje vykusiame „Balenciaga 51st Couture Collection“ šou pakilo į kilimo ir tūpimo taką ir pribloškė gerbėjus, vilkėdama vingiuojančią, tvankią juodą suknelę. 41 metų realybės žvaigždė žengė į Ispanijos prabangius mados namus, pasipuošusi savo naujausios kolekcijos „Look 55“ – juoda suknele ilgomis rankovėmis iki grindų su atvira nugara, paryškintu juosmeniu ir apvyniotu sijonu su pakopiniu audiniu. su aukštu plyšiu. Po suknele Kardashian mūvėjo permatomas pėdkelnes ir avėjo prie jų priderintus juodus aukštakulnius, tykodama žiūrovams.

Siekiant užbaigti išskirtinę išvaizdą, šviesios Kardashian kasos buvo surištos į elegantišką šukuoseną su sruogomis, kurios švelniai krenta ant veido šonų. Kalbant apie makiažą, KKW grožio magnatas pasipuošė klasikiniu juodu katės akių kontūro akių pieštuko sparnu, rausvais skaistalais palei skruostikaulius, blizgančias nuogas lūpas ir paryškintuvą.

Natūralu, kad milijonai jos gerbėjų socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino susijaudinimu dėl netikėtos jos pasirodymo. „Omg, ar Kim K tiesiog ėjo į Balenciaga? Mylėk! rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė: „ji atrodo kaip niekad ikoniška“. Kardashian suknelė žemu kirpimu kirptu kaklu patraukė kitų naudotojų dėmesį, kurie tiesiog pakomentavo širdelės akis, širdeles ir ugnies jaustukus, kad apibendrintų savo mintis.

SKIMS įkūrėjas nebuvo vienintelis netikėtas modelis parodoje, nes Nicole Kidman ir Dua Lipa taip pat vaikščiojo Balenciaga kilimo ir tūpimo taku ir demonstravo naujausius jos dizainus. Norėdama švęsti savo kelionę į Paryžių, Kardashian pastaruoju metu aktyviai dalyvavo „Instagram“ tinkle ir dalinosi savo prancūziškų nuotykių nuotraukomis su savo 323 milijonais sekėjų.Nuo mielų nuotraukų su dukra North iki kadrų pirmoje eilėje iš įvairių madų šou – Kardashian laikas Šviesos mieste atrodo labai prašmatniai!

Kategorija: