Orams šylant, galbūt norėsite eiti į saloną pasipuošti. Nors nėra aiškaus vadovo, kaip tobulai daryti tai tinka visiems, yra keletas stilių, kurie gali atrodyti pasenę tuosevyresnė nei 50, ir mes susisiekėme su profesionaliais plaukų stilistais, kad sužinotume daugiau.

Jei jūsų tikslas yra įdomi nauja išvaizda, kuri atspindi geriausias jūsų savybes (ir norėdami sužinoti, kuriuos 2 stilius galbūt norėsite praleisti), skaitykite patarimus ir pasiūlymus iš Janine Jarman, įžymybių plaukų stilistės ir įkūrėjos. Curl Cult ir Lauren Udoh, profesionali plaukų stilistė ir „WigReports“ plaukų kūrybos vadovė.

Shutterstock

1. Ilgi, besluoksniai, per vidurį suskirstyti plaukai

"Nors ilgi plaukai dažnai yra jaunystės, sveikatos ir nesenstančio grožio sinonimas, Jarmanas perspėja, kad nepridėjus jokių sluoksnių ar judesių, naudojant šį stilių, vyresni nei 50 metų, jūsų užraktai gali atrodyti lygiai. Itin ilgi, tiesūs plaukai su vidurine dalimi gali vilkti. veidas žemyn, paaiškina ji ir priduria, kad jai trūksta apimties, kuri suteiktų jūsų plaukams gyvumo ir gyvybingumo. Ji pažymi, kad dėl nereikalingo ilgio ploniems ir ploniems plaukams tai gali sukurti priešingą efektą, nei jūs siekiate."

Shutterstock

"Nors gali atrodyti, kad tai padės plaukams išaugti, jei su amžiumi plaukai retėja, tai veikia priešingai, todėl jie skilinėja ir dar labiau ištraukia apimtį, sako ji. Jei jums sunku paslėpti galvos odą, trumpesnis kirpimas tikrai gali padėti jūsų plaukai atrodyti tankesni ir lengviau tvarkomi, pataria ji.Udoh sutinka ir sako, kad tiesus, ilgas kirpimas gali sukurti plonesnių plaukų iliuziją, todėl žmogus atrodo vyresnis. Vietoj šio stiliaus ji rekomenduoja išbandyti sluoksniuotą kirpimą arba banguotas bangas, nes šie stiliai suteiks apimties ir tekstūros bei padės atrodyti geriausiai."

Shutterstock

2. Vieno ilgio Bobas krenta ant pečių

"Vieno ilgio besluoksnė boba, besibaigianti ties pečiais, taip pat gali sukurti plokščią ir negyvą išvaizdą, atkreipdama daugiau dėmesio į senėjimo požymius, sako Jarmanas. Ji priduria, kad toks ilgis apkrauna jūsų kaklą ir pečius, todėl gali atrodyti negražiai. Jei esate tokio ilgio, ji rekomenduoja jį suskaidyti sluoksniais ir pakraščiais."

Shutterstock

"Ši šukuosena, pabrėžia Udohas, dažnai gali pasenti, jei netinkamai sušukuota arba per paprasta. Pavyzdžiui, ji sako, kad tokia ilga boba gali atrodyti senesnė, jei ji yra perpjauta tiesiai ir nėra sluoksniuota.Arba ji nerekomenduoja kirpti per daug trūkinėjančio ar netvarkingo kirpimo, o geriau pasirinkti subtilius, veidą įrėminančius sluoksnius iki norimo ilgio."

Kategorija: