Baldų ir dekorų pirkimas tokiose parduotuvėse kaip „Walmart“ tikrai gali būti įdomus (ypač dėl mažų kainų!), tačiau kartais tai gali atrodyti kaip spėliojimas. Kaip atrodys kavos staliukas su likusiais jūsų baldais namuose? Ir ar ta lempa tilps tarp sofos ir sienos? Laimei, šį mėnesį „Walmart“ programoje pasirodžius šiems naujiems pakeitimams, atsakymus į šiuos klausimus galėsite rasti vos keliais telefono spustelėjimais – technologija tikrai keičia žaidimą visame pasaulyje! Bendrovė neseniai paskelbė visą informaciją tinklaraščio įraše.

Teisingai: „Walmart“ programa liepos mėn. pristato naujas papildytos realybės funkcijas. Dabar klientai galės tiksliai pamatyti, kaip parduotuvės baldai atrodys bet kuriame jų namų kambaryje, prieš juos pirkdami. Tai ateities „išbandykite prieš pirkdami“!

Shutterstock

"Pirkėjai galės naudoti šį rodinį jūsų erdvės AR funkcijoje žiūrėdami į 300 skirtingų baldų ir dekoro elementų, pasiekiamų programoje, kuri bus prijungta tiesiai prie jūsų telefono kameros. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nukreipti fotoaparatą į vietą, kurioje norėtumėte matyti baldus, ir jie atrodys kaip tikri. Taip pat galėsite perjungti matmenis, kad viską nustatytumėte teisingai. Kaip patogu! Ši funkcija bus ypač naudinga pirkėjams su negalia, nes jie galės naudoti valdiklius gestais ir klausytis garso instrukcijų bei aprašymų."

"Tai taip pat nesibaigia. Be šio apsipirkimo namuose įsilaužimo, kuris šį mėnesį pasiekiamas (beta versijoje) iOS programoje, netrukus pasirodys dar viena AR funkcija, kuri pravers parduotuvėse. Tai suteikia galimybę filtruoti produktus pagal jūsų asmenines nuostatas, pvz., mitybos apribojimus ir pardavimą, tiesiog nukreipiant fotoaparatą į lentynose esančius daiktus.Įsivaizduokite, kad esate klientas, neturintis glitimo. Naudodamiesi AR parduotuvėje esančiu įrankiu, savo telefonu galėsite greitai perskaityti maisto sudedamąsias dalis ir lengvai atpažinti produktus be glitimo, paaiškinta tinklaraščio įraše. Programa ne tik pateiks paprastą būdą patikrinti elementų sudedamąsias dalis, bet ir nurodys, kurie produktai yra išleidžiami, grąžinami ir dar daugiau."

"Atrodo, kad yra nauja AR funkcija, kuria gali pasinaudoti beveik visi, nesvarbu, ar pertvarkote kambarį, ar tiesiog norite išnaudoti visas apsipirkimo galimybes. Kaip pažymi bendrovė, visos šios AR pagrįstos funkcijos padeda mums teikti greitą, patrauklią ir individualizuotą patirtį, kuri palengvina apsipirkimą ir pabrėžia mūsų įsipareigojimą naudoti technologijas siekiant sutaupyti klientų laiko ir pinigų. Puiku!"

Kategorija: