Mums visiems patinka geras sugrįžimas, ypač kai kalbame apie mėgstamus greito maisto patiekalus. Tiesą sakant, atrodo, kad „McDonald's“ ruošiasi tai padaryti po neseniai paskelbto įrašo savo „Twitter“ paskyroje.

Remiantis „The Street“ paskelbtu straipsniu, „Greito maisto tinklas erzino savo klientus JAV, klausdamas, kokį elementą „sugrąžinti“ į savo meniu. Keletas gerbėjų greitai atsakė į tviterį su savo klasikiniais mėgstamiausiais, tačiau vienas konkretus meniu elementas kažkodėl sulaukė daug dėmesio. Išparduotuvė praneša: „Pirmiausia užklausa šioje labai nemokslinėje apklausoje galėjo būti „Užkandžių įvyniojimai“, tortilijų pagrindu pagamintas meniu elementas, kuris buvo nutrauktas 2016 m.”

grąžink _____

- McDonald's (@McDonalds) 2023 m. balandžio 21 d.

Vienas vartotojas pakomentavo: „Užkandžių įvyniojimai! Dyin' for saldų čili arba rančo užkandžių vyniotinį ar tuziną“, o kitas paskelbė vištienos įvyniojimų nuotrauką ir parašė: „Tu jau žinai, kad reikia juos sugrąžinti!!!“

UŽKALĖLIAI! Atsisakykite saldaus čili arba rančo užkandžių arba keliolikos

- Jamie M. Timbre  (@jtimbre) 2023 m. liepos 3 d.

Jūs jau žinote, kad turite tai sugrąžinti!!! pic.twitter.com/87nQA1UWwW

- B.I.D.D.Y. (@NotoriousB1D) 2023 m. balandžio 21 d.

Kitas gerbėjas sušuko: „Yesssssss, užkandžių įvyniojimai buvo nuostabūs!!!“ o kitas pasidalijo: „Tai buvo tokie geri! Ir sveika! Taip!“

Š altiniai iš „The Street“ pažymėjo, kad „McDonald’s Snack Wraps“ gaminiai buvo nutraukti Amerikoje, „nes jie nebuvo pakankamai parduoti, kad pateisintų laiką, per kurį jie buvo pagaminti.Be to, jie paaiškino, kad šie elementai vis dar yra Kanados meniu ir neseniai buvo pristatyti Jungtinėje Karalystėje. JK klientai gali rinktis iš keturių rūšių užkandžių įvyniojimų: aštrios daržovės, česnakinės majonezo vištienos, saldžiosios čili vištienos ir BBQ ir šoninės vištienos.

Kitos populiarios sugrįžimo užklausos apima McDLT, salotų plaktuvus, bandeles, visą dieną pusryčius ir kt.

McDLT
Salotų plaktuvai
Užkandžių vyniotiniai
BagelsVisos dienos pusryčiai

- Flint_Lockwood (@DaronCDavis) 2023 m. birželio 18 d.

Gerbėjams taip pat patiktų, kad BTS patiekalas vėl pasirodytų.

https://twitter.com/smussle/status/1517296403877404674

Nors nesame visiškai tikri, ar „McDonald's“ sugrįš su „Snack Wraps“, tačiau tikrai laikome kumščius. Negalima paneigti, kad mes visi norėtume, kad tai įvyktų!

Kategorija: