Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 05/07/22 pavadinimu: Galbūt norėsite pasirengti naujausiam Kendall Jenner pasirodymui – gerbėjai mano, kad ji atrodo neatpažįstama po „intensyvios“ transformacijos

Nors Kendall Jenner kasmet „Met Gala“ šventėje visada apsisuka, šiemet jos dramatiški antakiai patraukė dėmesį tiek pat, kiek ekstravagantiškas „Prada“ ansamblis. 26 metų supermodelis ant raudonojo kilimo puošėsi dviejų dalių dizainerių rinkiniu – nestandartiniu, permatomu juodu viršeliu su žavingu šilko ir atlaso raižytu sijonu.Tačiau jos gerbėjų dėmesį tikrai patraukė jos naujai nubalinti antakiai, dėl kurių jos stulbinančiai išvaizdai suteikė itin aukštosios mados, redagavimo ir pakilimo tako jausmą.

Be jai būdingų tamsių antakių buvo paryškinti kiti nuostabūs Jenner bruožai, tokie kaip aukšti skruostikauliai, pilnos lūpos, tamsiai rudi žvilgsniai ir bendra intensyviai simetriška veido forma. „Kardashians“ žvaigždė 2 atskiruose įrašuose pasidalijo savo vakaro išvaizda su 235 milijonais „Instagram“ sekėjų. „Man patiko mano žavesys praeitą naktį“, – rašė ji gegužės 4 d. antraštėje, pažymėdama savo makiažo meistrę ir plaukų stilistę, o gerbėjai iš arti apžiūrėjo savo šviesius antakius visoje jų šlovėje.

Netrukus po to, kai pozavo ant Meto laiptų, Jenner kitame įraše pasidalijo gražiomis savo Prada rinkinio nuotraukomis su viso kūno kampais. „@prada at The Met @voguemagazine“, – rašė ji savo antraštėje ir surinko daugiau nei 7 mln. Nors daugybę gerbėjų natūraliai žavėjosi begalinis jos aprangos traukinys, kaip ji puikavosi jos figūra ir permatoma viršaus tiulio medžiaga, kiti negalėjo suprasti, kaip neįtikėtinai ji atrodė net ir be savo firminių tamsių antakių.

„Kendall šviesiais antakiais, ar tai tu? Viena gerbėja parašė savo komentarų skiltyje, o kita pridūrė: „Kaip ji gali atrodyti gerai su bet kokiu stiliumi? Kiti vartotojai atsisakė kelių širdies akių jaustukų, komentuodami, kaip Jenner yra „labai graži kiekvienoje Met Gala, bet tikrai išsiskyrė 2023 m.“. Žinoma, jos žinomiems draugams ir šeimos nariams teko atsiliepti ir dar labiau pagirti stulbinamą pritarimo žodžiais. “NAUJAI GRAŽU!!!!” rašė jos mama Kris Jenner (aww), kai jos sesuo Khloe Kardashian pridūrė: „Woooooooooooooow!!!! Tiesiog wowwwwwwwe. (Tiksliai mūsų mintys.)

Daugiau gerbėjų pastebėjo, kad Jenner išvaizda buvo „tema“, nes šių metų „Gilded Glamour“ įkvėpimas kilo iš istorinio gausos ir klestėjimo laikotarpio, ir, kaip sakė kiti gerbėjai, „daug moterų per senovės istoriją “ puikavosi „išbalintais arba visiškai pašalintais antakiais“ kaip įspūdingos išvaizdos dalis. „Įtraukite Kendall į istorijos knygas“, – juokavo vienas gerbėjas, o kiti ją pavadino „nesenstančia gražuole“.„Kaip ji gali atrodyti puikiai kitais metais, galite paklausti? turėsime pamatyti.

Šis straipsnis buvo atnaujintas 07/07/22 su toliau pateikta informacija:

Tik tuo atveju, jei pamirštumėte, pateikiame keletą vaizdinių nuotraukų, parodančių, kaip Kendall atrodė ankstyvosiomis „Keeping Up with the Kardashians“ dienomis (ir kelios, kurios buvo dar anksčiau kaip premija!)

Pradėkime nuo šios nepaprastai žavingos vaizdinės nuotraukos, kuria Kendall gerbėjus pamalonino Instagram tinkle švęsdama savo gimtadienį praėjusių metų lapkritį! Ji buvo per miela žodžiams su savo bukais kirpčiukais ir apkarpyta šukuosena (kurios šiuo metu yra labai populiarios!) ir esame amžinai dėkingi, kad ji pasidalino nuotrauka su savo 247 mln. sekėjų!

Splash News

2000

Kai buvo padaryta ši nuotrauka, jai buvo tik penkeri metai, bet tą veidą atpažintume bet kur! Be to, nepastebėtos ir itin madingos dirbtinių plunksnų apdailos rankovės, patvirtinančios, kad ji nuo pat pirmos dienos buvo tendencijų kūrėja!

Splash News

2010

Ši nuotrauka buvo daryta praėjus vos trejiems metams po to, kai pradėjo veikti „Keeping Up with the Kardashians“, o Kendall ir jaunesnioji sesuo Kylie Jenner seriale pasirodė rečiau. Sunku nepaisyti jos išvaizdos skirtumo, ypač kalbant apie jos lūpas (šiomis dienomis jos atrodo daug didesnės) ir nosį (kuri atrodo daug mažesnė ir lieknesnė).

Splash News

2013

Kai buvo nufotografuota ši 18-metės Kendall nuotrauka, ji jau buvo gana nusistovėjusi modelis, 2009 m. pasirašiusi sutartį su Wilhelmina Models, o pirmasis oficialus modelio darbas buvo Forever 21! Tačiau ši nuotrauka pasirodė praėjus vos metams po to, kai ji pasiekė savo pirmąjį viršelį, kuris buvo paskelbtas žurnale „American Cheerleader“ 2012 m.Vis dėlto tai pasauliai toli nuo žurnalų, kuriuos ji leidžia šiomis dienomis!

Splash News

2023

Kendall išvaizda labai pasikeitė nuo ankstesnės nuotraukos į šią; ir bene didžiausias skirtumas yra jos lūpose. Nors jie nė iš tolo nėra tokie apkūnūs kaip jaunesnioji sesuo Kylie, jie yra daug didesni nei buvo praeityje. Galbūt tada Kendall taip pat tariamai pradėjo eksperimentuoti su kosmetinėmis procedūromis, tokiomis kaip Botox ir užpildai, nors, žinoma, visa tai tik spėlionės!

Splash News

2023

Jums būtų atleista, jei manote, kad ši nuotrauka daryta šiais metais, bet iš tikrųjų ji yra 2023 m., jei galite tuo patikėti! Jos supermodelio išvaizda per pastaruosius kelerius metus buvo gana pastovi (išskyrus keletą nedidelių Photoshop'o nesėkmių) ir tas pats pasakytina ir apie jos plaukus, nors anksčiau šiais metais ji trumpai eksperimentavo su raudonais plaukais, ir mums labai liūdna. atsikratė dabar, nes manėme, kad ji atrodė neįtikėtinai!

Splash News

2023

Kendall iš tikrųjų per pastaruosius kelis mėnesius atrodė šiek tiek kitaip, o gerbėjai spėliojo, kad ji galėjo palįsti po peiliu arba bent jau buvo pasidariusi keletą mažiau invazinių kosmetinių procedūrų. Kai kurie gerbėjai mano, kad jai galėjo būti patemptas arklio uodega (panašiai kaip Bella Hadid ir Ariana Grande, kurioms, kaip sklando gandai, tariamai buvo atlikta ši procedūra) arba kokia nors akių vokų operacija, nes jos akys atrodo ne tik daug aukštesnės, bet ir šiek tiek kitokios formos. Ar Kendall išvarys gerbėjus iš kančios ir leis jiems žinoti, ką ji padarė ir ko nepadarė? Stebėkite šią erdvę!

Kategorija: