Negalima paneigti, kad rytinis pilvo pūtimas yra skausmingas, tačiau sveikatos ekspertai pabrėžia, kad jo galima išvengti. Jie mums sako, kad svarbiausia nepadaryti 2 įprastų (ir kritinių klaidų) prieš vakarienę. Susisiekėme su gydytojais ir kitais mitybos bei sveikatos ekspertais, kad sužinotume daugiau apie sveikus įpročius, kad rytas būtų patogesnis (be pilvo pūtimo). Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų ir pasiūlymų iš dr. Virginia Blackwell, M.D., Eve Mag sveikatos ekspertė, Dr. Catherine Toomer, M.D., svorio metimo, sveikatos ir gerovės ekspertė.

Shutterstock

1. Valgyti turtingą ir (arba) riebų maistą

"Jei esate įpratę per vakarienę valgyti daug ir po to norite jaustis sotūs, sotaus ar riebaus maisto pasirinkimas gali atrodyti kaip geras pasirinkimas norint ilgiau išlikti sotiems, tačiau Blackwell perspėja, kad tai gali sukelti pilvo pūtimą. vėliau. Ji paaiškina, kad dėl riebaus maisto galite išsipūsti vien dėl to, kad riebalai ilgiau išlieka skrandyje, kad būtų virškinami."

"Šiuose maisto produktuose, anot jos, yra ir sveikų riebalų, pvz., avokadų, riešutų, sėklų ir perdirbtų maisto produktų, tokių kaip traškučiai ir pyragaičiai. Kad išvengtumėte pilvo pūtimo dėl riebaus maisto, Blackwell rekomenduoja alternatyviai valgyti tokius maisto produktus kaip avižiniai dribsniai ir fermentuotas maistas arba vartoti nedidelį kiekį šių riebių maisto produktų, kad padėtų pilvo pūtimui sumažinti."

"Ruošiant maistą, siekiant išvengti pilvo pūtimo, Toomeris siūlo pirmiausia nustatyti, ar tai yra ryšys su maistu ar gėrimais ir rytiniu pilvo pūtimu.Laikykite maisto ir simptomų dienoraštį, kad pamatytumėte, ar neatsiranda modelis, pataria ji, tada siūlo pašalinti su simptomais susijusį maistą ir pažiūrėti, ar jis išnyks."

"Be sočiųjų ir riebių maisto produktų, kuriuos apibūdino Blackwell, Toomeris teigia, kad dažniausiai pilvo pūtimą sukelia pieno produktai, gazuoti gėrimai ir becukrė kramtomoji guma. Jei simptomai išlieka, nepaisant maisto pašalinimo, ji sako, kad reikia kreiptis į gydytoją, nes šie simptomai gali būti susiję su sunkesnėmis ligomis, tokiomis kaip širdies liga."

Shutterstock

2. Negeriu pakankamai vandens

"Net jei girdėjote tai anksčiau, gydytojai tvirtina, kad vis tiek verta pakartoti: gerti pakankamai vandens būtina sveikam virškinimui. Jei organizme trūksta pakankamai vandens, tai gali sukelti dehidrataciją ir vidurių užkietėjimą, kuris vėliau gali baigtis pilvo pūtimu, sako Blackwell."

"Ji pažymi, kad dėl šios priežasties ji rekomenduoja išlaikyti pilvo pūtimą reguliariai geriant pakankamai vandens, nes tai gali užkirsti kelią skysčių susilaikymui dėl dehidratacijos ir vidurių užkietėjimo."

"Toomeris sutinka ir sako, kad geriant vandenį, o tada valgant b altymų turintį maistą, galima kovoti su nuovargiu ir kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, o ne sukelti pilvo pūtimą."

"Be to, Toomeris priduria, kad raumenų tonizuojantys pratimai ir tempimas gali padėti išvengti pilvo pūtimo, taip pat pagerinti fizinę būklę ir sumažinti stresą."

Kategorija: