Hayden Panettiere naujame interviu žurnalui „People Magazine“ pirmą kartą drąsiai atskleidžia apie savo kovą su opioidais ir priklausomybe nuo alkoholio. Paskutiniame leidinio numeryje „Heroes“ aktorė (32 m.) atskleidė, kad jos karjeros aukštumas (pvz., vaidmenis populiariose laidose ir spektaklyje, pvz., „Nešvilis“) labai aptemdė priklausomybė nuo medžiagų, ir tai vos neatėmė jos gyvybės.

Be kovos su priklausomybe, Panettiere taip pat prisiminė, kad 2015 m. patyrė pogimdyminę depresiją, kai pagimdė dabar 7 metų dukrą Kaya, kuria dalijasi su savo buvusiu partneriu, buvusiu boksininku ukrainiečiu Vladimiru. Kličko.„Aš buvau pasaulio viršūnėje ir jį sugadinau“, - sakė ji „People“. „Manau, kad pasieksiu dugną, bet tada atsidaro spąstų durys.“

Tačiau praėjusiais metais Panettiere paaiškino, kad pirmenybę teikė blaivybei ir jai buvo taikoma traumų terapija ir stacionarinis gydymas. „Įdėjau daug darbo ir turėjau būti pasirengusi būti nepaprastai sąžininga“, – sakė ji. „Tai nebuvo lengva, buvo daug pakilimų ir nuosmukių. Bet nesigailiu net bjauriausių dalykų, kurie man nutiko. Jaučiuosi neįtikėtinai pasiekęs. Ir jaučiu, kad turiu antrą šansą.“

The Remember the Titans alum leidiniui pasakojo, kad jos audringi santykiai su narkotikais ir alkoholiu prasidėjo, kai jai buvo 15 metų. Ji paaiškino, kad kažkas iš jos komandos pradėjo raginti ją išgerti tai, ką jie vadino „laimingomis tabletėmis“, prieš žengiant raudonuoju kilimu. Ji prisipažino: „Jie turėjo mane sujaudinti per interviu. Neturėjau supratimo, kad tai netinkamas dalykas ar kokios durys man atsivers, kai kalba eina apie mano priklausomybę.”

Netrukus ji pridūrė, kad Panettiere vartojo daugiau narkotikų ir alkoholio, nes jos karjera pradėjo nepaprastai pakilti. „Mane gelbsti tai, kad filmavimo aikštelėje ir dirbdama negalėjau būti netvarkinga“, – sakė Panettiere. „Tačiau viskas tapo nekontroliuojama (išsijungė). O kai aš seniau, narkotikai ir alkoholis tapo tuo, be ko beveik negalėjau gyventi. Panettiere pasakojo, kad 2014-aisiais gimus dukrai jos gyvenimas tikrai pasisuko tamsesniu posūkiu. Per tą laiką ji prisiminė: „Tai buvo tikrai sunkūs metai“. Filmo „Scream 4“ žvaigždė pažymėjo, kad šis laikas buvo ypač sunkus, nes daugelis jos Nešvilio veikėjos siužetų buvo susiję su alkoholizmu ir „pataikyta netoli namų“.

Nors Panettiere teigė, kad tuo metu ji siekė gydytis nuo pogimdyminės depresijos, jos priklausomybė nuo alkoholio vis blogėjo. Nėštumo metu ji negėrė, bet sakė, kad vėl pradėjo tai daryti vos gimus dukrai.„Niekada neturėjau jausmo, kad noriu pakenkti savo vaikui, bet nenorėjau su ja leisti laiko. Mano gyvenime buvo tiesiog tokia pilka spalva. Panettiere atskleidė, kad ji pradėjo sėlinti iš savo šeimos išgerti, ir tai paveikė jos santykius su Klitschko. „Jis nenorėjo būti šalia manęs“, – sakė ji. „Aš nenorėjau būti šalia manęs. Tačiau su opiatais ir alkoholiu dariau viską, kad bent akimirką pasijusčiau laiminga. Tada jaučiausi blogiau nei anksčiau. Buvau savęs naikinimo cikle.“

Pačiomis blogiausiomis akimirkomis ir giliausiu savo priklausomybės tašku Panettiere prisiminė: „Pabudusi drebėčiau ir galėčiau veikti tik gurkšnodama alkoholį. 2023 metais ji pasakė, kad priėmė sunkų sprendimą ir išsiuntė dukrą gyventi pas tėvą į Ukrainą. Ji pažymėjo, kad tai leido jai sutelkti dėmesį į būti blaiviai ir apsupti dukrą sveika įtaka. „Tai buvo pats sunkiausias dalykas, kurį man kada nors teko padaryti, – sakė ji, – bet aš norėjau būti jai gera mama, o kartais tai reiškia, kad turiu juos paleisti.”

Pasirgusi gelta, Panettiere prisiminė: „Gydytojai man pasakė, kad mano kepenys išsiskirs. Aš nebebuvau 20-metis, galintis tiesiog atšokti. Ši buvimas ligoninėje, pasak jos, buvo lūžis. Tai įkvėpė ją 8 mėnesiams lankyti reabilitacijos programą, kuri, pasak jos, padėjo jai „įveikti priklausomybės kuprą“. „Tai kasdienis pasirinkimas, ir aš visą laiką pasitikrinu save, – užbaigė Panettiere, – bet aš tiesiog labai dėkinga, kad vėl galiu būti šio pasaulio dalimi, ir daugiau niekada to nelaikysiu savaime suprantamu dalyku.

Kategorija: