Šis įrašas buvo atnaujintas, nes iš pradžių buvo paskelbtas 2023 m. gegužės 1 d.

Pradėti dieną greitu prakaitu prakaitu visada yra gera idėja. Tai padidina jūsų energiją, suteikia gerą nuotaiką ir leidžia jaustis budriems. Dar svarbiau, kad reguliari fizinė veikla padeda pasiekti svorio metimo tikslus.

Jei bandote deginti riebalus per treniruotes, NASM sertifikuotas asmeninis treneris ir veiklos treneris Keithas Hodgesas, Mind In Muscle Coaching Los Andžele įkūrėjas, pataria, kad geriausia sutelkti dėmesį į sudėtinius pratimus.Jis paaiškina, kad šios treniruotės „maksimaliai išleidžia kalorijas“ ir „įtraukia kelias raumenų grupes“. Jūs ne tik sudeginate daugiau kalorijų ir maksimaliai išnaudojate savo energiją, bet ir leidžiate savo kūnui sukurti daugiau raumenų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte keletą mėgstamiausių trenerio Hodgeso sudėtinių pratimų ir sužinotumėte, kaip galite juos atlikti patys.

Įsidėmėkite: jums reikės štangos ir hantelių!

Shutterstock

Pritūpimas su štanga nugara

"Pasak trenerio Hodgeso, šis judesys nukreiptas į visą apatinę kūno dalį ir užpakalinę grandinę. Norėdami pradėti, štangą padėkite ant trapecijos, kojos pečių plotyje arba plačiau. Įsitikinkite, kad jūsų šerdis yra įjungta. Pritūpkite arba sėdėkite taip, lyg ketintumėte sėdėti ant kėdės. Perkelkite kojas per grindis, kad ištiestumėte klubus ir atsistotumėte."

Shutterstock

Štangos trauka

"Panašiai kaip pritūpimas su štanga, štangos traukimas nukreipiamas į visą kūną, (ir) tiek priekinę, tiek užpakalinę grandinę. Hodgeso pastabos, Atsistokite kojas po štanga pečių plotyje arba plačiau. Pritūpkite, kad suimtumėte štangą rankomis už kojų ribų. Jis priduria: „Įsitikinkite, kad jūsų krūtinė yra pakelta (ir šerdis yra įtraukta), kad sukurtumėte išankstinę įtampą. Perkelkite kojas per grindis, ištieskite klubus, kad atsistotumėte, ir grįžkite į pradinę padėtį."

Shutterstock

Pritūpimas hanteliu, norint paspausti (variklis)

"Jei ieškote sudėtinio pratimo, kuris būtų nukreiptas į visą apatinę kūno dalį, šerdį, pečius ir tricepsą, šis žingsnis yra geriausias jūsų pasirinkimas. Pradėkite nuo kojų pečių plotyje ir hantelių ant priekinio stovo, sako Hodgesas. Atlikdami pritūpimus įtraukite savo esmę. Perkelkite kojas per grindis (ir), kai pradėsite stovėti, paspauskite hantelius link lubų."

Shutterstock

Deadlift į eilę

"Ši treniruotė nukreipta į visą užpakalinę grandinę (sėdmenis, šlaunis, nugarą, pečius, rankas ir šerdį). Norėdami atlikti, pradėkite nuo kojų pečių plotyje ir hantelių šalia jūsų, mini Hodgesas. Įjunkite šerdį, kad apsaugotumėte (apatinę) nugarą. Sulenkite klubus, kol akys, krūtinė ir laivas bus lygiagrečiai žemei. Atitraukite (pečių ašmenis), tada patraukite hantelius į šonus. Nuleiskite rankas (ir) ištieskite klubus, kad atsistotumėte."

Mankšta ryte vs treniruotė naktį

"Kada treniruotis, visada buvo daugelio mūsų diskusijos. Ar geriau sportuoti ryte ar vakare? Sąžiningai, pats elementariausias atsakymas yra tas, kad viskas priklauso nuo žmogaus. Kaip teigia geriausias treneris Hodgesas, turėtumėte rasti laiką, kuris jums būtų optimalus treniruotis ir išlikti kiek įmanoma nuosekliems.Kol esate aktyvus, neturite kalorijų trūkumo, išlaikote skysčių ir pakankamai miegate, turėtumėte deginti riebalus (darant prielaidą, kad nėra sveikatos sutrikimų)."

Apskritai svarbiausia nuoseklumas! Jūs visada norite įsitikinti, kad jūsų treniruotės yra subalansuotos su maistinga mityba ir gerais miego įpročiais. Hodgesas pabrėžia, kad „Riebalų deginimas neturėtų būti (vien) matuojamas pagal tai, kaip tinka jūsų drabužiai arba (koks skaičius matomas jūsų svarstyklėje). Riebalų deginimas vyksta dėl cheminio proceso, kuris priklauso nuo mūsų hormonų, kuriems įtakos turi keli veiksniai: suvartojamų kalorijų kiekis, fizinis aktyvumas ir miego kiekis.

Kategorija: