Ši istorija buvo atnaujinta, nes ji iš pradžių buvo paskelbta 2023 m. birželio 28 d.

Kiekvienai gražiai Barbei reikia jos vienodai gražaus Keno, o Ryanas Goslingas yra tobulas vyras, kuris galėtų atlikti vaidmenį ir stovėti kartu su Margot Robbie būsimame Gretos Gerwig filme. Praėjusią savaitę buvo išleistos naujos Los Andžele filmavimo aikštelės poros nuotraukos.

Yra gerų ir blogų naujienų.Bloga žinia ta, kad Gerwigo Barbės filmas kino teatruose pasirodys tik po metų, 2023 m. liepos 21 d. Geros naujienos yra tai, kad aktoriai karšti, todėl gerbėjai tikrai turi ko laukti, ypač kai kalbama apie širdžių ėdiką Ryaną Goslingą, kuris vaidins titulinio personažo meilės pomėgį.

Naujausiose nuotraukose Goslingas ir Robbie yra apsirengę visiškai laukinių vakarų drabužiais, žinoma, su barbiškumu. Robbie daro nuostabią karvių mergaitę-Barbę, kaip ir galima tikėtis iš jos šviesių šviesių plaukų ir rožinės spalvos. „Tinkama net su derančiu ascotu ir b alta kepure. Tačiau šalia jos Goslingas gali tiesiog pavogti šou. Jis dėvi juodus marškinius su b altais kutais ir detalėmis, juodas platėjančias kelnes ir b altus kaubojiškus batus. Žinoma, Kenas taip pat turi savo b altą skrybėlę ir rožinį askotą, kad kuo puikiausiai atitiktų Barbę.

Margot Robbie ir Ryanas goslingas Barbės filmavimo aikštelėje o, aš apsėstas pic.twitter.com/dyDWpvl5r1

- joe (@mcumagik) 2023 m. birželio 23 d.

Pirmasis Goslingo atvaizdas Keno pavidalu nulaužė internetą birželio 19 d., kai Warner Bros. pasidalino juo savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Nuotraukoje La La Land žvaigždė atrodo lygiai taip pat, kaip mūsų visų pažįstama ir mylima lėlė Ken: jo oda yra įdegusi (labiau oranžinė), šviesūs šviesūs plaukai ir kieti pilvo raumenys. Goslingas dėvi šviesiai skalbtą džinsinę liemenę, po kurios nieko nėra, ir prie jų derančius mažus džinsus, kurie atidengia jo „Ken“ ženklu pažymėtas apatines kelnes. Gerai, Kenai, dirbk! Kaip ir galima tikėtis bet kurioje Barbės tematikos vietoje, aktorių supa ryškiai rožinė architektūra, o fone matomos palmės. Sulaukiame rimtų prisiminimų apie Barbės svajonių namų dienas!

Suprantama, gerbėjai buvo šalia savęs. "O DIEVE!!! Tobulas Keno atranka!!” vienas asmuo pakomentavo Warner Bros. „Pik velnių, Ryanai, tu tai padarei“, – rašė kitas.

Žinoma, ne visi gali būti patenkinti. Dramatiški įžymybių pokyčiai visada sulaukia prieštaringų atsiliepimų. Atrodo, kad visi gali sutikti, kad Margot Robbie puikiai tinka Barbės vaidmeniui. Tačiau kai kurie žmonės norėtų, kad Kenas būtų suvaidintas kitaip, daugelis sakė, kad būtų norėję šiame vaidmenyje matyti Chrisą Evansą. Bet asmeniškai mes tikime, kad Goslingas tai įveiks – taip mano ir jo partnerė Eva Mendes.

Tiesą sakant, remiantis „The Daily Mail“ paskelbtu straipsniu, 48 metų aktorė netgi kreipėsi į tuos, kurie nekenčia jo vyro, ieškodami vaidmens. „The Talk“ epizodo metu vedėja Natalie Morales iškėlė atsaką prieš Goslingą. Kaip atsakymą Mendesas pasakė: „Žmonės žino, kad jis vaidina ne tikrą asmenį, tiesa? Jis vaidina netikrą žmogų.“

Ji netgi pasidalijo: „Visų pirma, aš pamačiau nuotrauką, o 14-metis manyje buvo tarsi „Ahhh“. Bet žinote, tai juokinga nuotrauka ir jis stengiasi būti juokingas.Taigi tai veikė visais lygiais. Mendesas taip pat paminėjo: „Kai tai pamačiau, jis man atsiuntė iš darbo ir aš pasakiau: „Ar galiu turėti tuos apatinius? Prašau. Niekada nieko neprašau.'”

Jei peržiūrėsite Mendes Instagram, pastebėsite, kad ji taip pat pasidalijo Goslingo nuotrauka. Jos antraštė parašė: „Taigi. F. Juokinga. Taigi. F. Geras. Labai džiaugiamės, kad pamatysite šį Thatsmyken“

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Eva Mendes (@evamendes)

Kalbant apie siužetą, informacijos dar beveik nėra ir gali praeiti šiek tiek laiko, kol tiksliai sužinosime, kas nutiks šiame Gerwigo filme. Gerbėjų teorijos yra viskas, ką mes turime! Mūsų pinigai skiriami tam tikram dideliam šių klasikinių personažų patobulinimui. Sprendžiant iš nepaprastos Goslingo išvaizdos, vienas „Instagram“ vartotojas, parašęs: „Manau, kad tai satyra“, gali būti ko nors užsidegęs! Mūsų pirštai netrukus pasirodys anonsui. Iki tol sprogsime Aqua „Merginą Barbę“ ir svajosime apie atostogas Malibu.

Kategorija: