Pamirškite tai, kas jums buvo pasakyta – sveikai numesti svorio nereiškia atsisakyti deserto! Susisiekėme su sveikatos ir svorio metimo ekspertu dėl 2 skanių vasaros desertų idėjų, kurios netrukdys jūsų sveikatos tikslams ar svorio metimo pažangai. Patarimų, pasiūlymų ir paprastų receptų be kepimo skaitykite iš registruotos dietologės Elysia Cartlidge, MAN, RD, Haute & He althy Living įkūrėjos ir registruotos dietologės Tristos Best, MPH, RD, LD „Balance One Supplements“.

Shutterstock

1. Migdolų sviesto energijos kamuoliukai

"Sumaišykite šiek tiek riešutų sviesto, riešutų/sėklų, avižų, juodojo šokolado ir b altymų miltelių ir gausite daug b altymų turintį variantą, kurio skonis yra kaip skanėstas, sako Cartlidge. Kaip premiją ji pažymi, kad savaitės pradžioje galite paruošti partiją greitai ir lengvai nešiojamam užkandžiui ir užšaldyti vėliau. Jie taip pat yra geras sveikų riebalų ir skaidulų š altinis, priduria ji, o tai gali padėti kontroliuoti apetitą."

Ingredientai: avižos, migdolų sviestas, linų sėklos, juodojo šokolado drožlės, vanilės ekstraktas, klevų sirupas, b altymų milteliai

Visas receptas

Shutterstock

Morkų pyragas Avižos

"Nors tai galima valgyti kaip pusryčių maistą, šis saldus skanėstas taip pat gali būti puikus desertas, kai valgoma mažesnėmis porcijomis. Šios morkų pyrago avižos yra turtingos maistinių medžiagų, kai gaminamos iš tinkamų ingredientų, ir gali būti labai įvairios skonio, tekstūros ir temperatūros, teigia Bestas.Avižose esanti ląsteliena padeda ilgiau jaustis sotiems ir patenkintiems, taip pat apsaugo nuo gliukozės šuolio ar kritimo, paaiškina ji, kurie, kaip žinoma, sukelia persivalgymą ir svorio padidėjimą."

Ingredientai:

Sausas: 1 puodelis apvoliotų avižų, 1/2 puodelio smulkiai tarkuotų morkų, 1 šaukštelis cinamono, 1/4 šaukštelio kvapiųjų pipirų, 1 VŠŠK chia sėklų 3 šaukštai razinų

Šlapias: 1 šaukštelis vanilės ekstrakto, 3 šaukštai klevų sirupo arba medaus, 1 1/4 puodelio pasirinkto augalinio pieno (nesaldinto)

Kategorija: