Nesvarbu, ar tai būtų neįtikėtinai žemos 90-ųjų kelnės, menkas Y2K nertas viršus ar seksualiai atrodanti liemenė, Bella Hadid gali apsivilkti bet ką. 25 metų supermodelis ką tik mums parodė, kaip pasiimti klasikinį vasarinį kūrinį ir integruoti jį į dienos aprangą (o mes kalbame apie maudymosi kostiumėlį iš jos sesers Gigi Hadid Frankie's Bikinių kolekcijos!)

Bella Hadid su Gigi Hadid x Frankie bikiniais ir Orseund Iris klostuotu mini sijonu pic.twitter.com/gO9tjGxPl4

- linda (@itgirlenergy) 2023 m. gegužės 27 d.

Taigi, kaip jai tai pavyko? „Kin Euphorics“ įkūrėja neseniai buvo pastebėta Kanuose, Prancūzijoje, kartu su savo draugu Marcu Kaufmanu. Ji dėvėjo vientisą maudymosi kostiumėlį kaip bodį ir prie jo priderino klostuotą mini sijoną ir aukštakulnius. Hadid pasipuošė įdegio ir b altos spalvos „Fawn Ruffle One-Piece“ iš savo vyresniosios sesers „cottagecore“ įkvėptos kolekcijos. Kūrinyje yra raukta iškirptė, prigludusi, korseto stiliaus liemenė ir gėlių raštas su mielais išsiuvinėtais elniais, medžiais ir augalais.

Norėdama užbaigti savo išvaizdą, Hadid pridėjo kreminės spalvos „Orseund Iris“ klostuotą mini sijoną ir skaidrius „Chanel“ aukštakulnius. Ji puošėsi blizgančiais aukso spalvos vėriniais, sukrautomis perlų apyrankėmis, stambiais žiedais, kabančiais auskarais ir juodais atspalviais. Ji nešiojo b altus marškinius ir rudai b altą piniginę, mojavodama gerbėjams ir žiūrovams, o ilgus rudus plaukus dėvėjo tiesiai.

Apskritai, kas sakė, kad vientisas maudymosi kostiumėlis skirtas tik paplūdimiui? Kaip visada, renkamės vasaros mados užuominas iš vienos iš mūsų mėgstamiausių stiliaus ikonų!

Kategorija: