Kartą ir vėl sužinojome, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis. Rytą pradėdami nuo maistingo maisto ne tik gausite reikiamų vitaminų ir mineralų, bet ir suteiksite energijos, sustiprinsite imuninę sistemą ir pagerinsite bendrą nuotaiką.

Dažniausiai visi atkreipia dėmesį į tai, kokie svarbūs yra sveiki pusryčiai. Bet jei nežinojote, vakarienė yra tokia pat svarbi. Jūsų naktiniai įpročiai taip pat turi įtakos jūsų pastangoms mesti svorį.Taigi, turint omenyje tai, kada tiksliai yra geriausias laikas valgyti vakarienę? Mes paprašėme registruotos dietologės Natalie Trapasso, MS, RD, CDN, kad sužinotume. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Shutterstock

Geriausias laikas pavalgyti vakarienę, jei bandote numesti svorio

"

Pasak Trapasso, nors nėra tobulo laiko valgyti vakarienę norint numesti svorio, valgymo laikas turi reikšmės Kadangi kiekviena diena atrodo skirtingai, mes pabusti skirtingu laiku, mes dirbame skirtingu laiku, vakarienės laikas mums visiems atrodys kitaip."

"

Ji pažymi, tačiau, pažvelgę į savo bendrą dieną, galite išsiaiškinti, koks jūsų idealus vakarienės laikas. Idealioje situacijoje, norint numesti svorio, mūsų pusryčiai būtų per 1–2 valandas po pabudimo, pietūs būtų 3–5 valandos po pusryčių, o vakarienė – 3–5 valandos po pietų "

"Gera nykščio taisyklė – nevalgyti ilgiau nei 5 valandas, sako ji.Jei nevalgome ilgiau nei 5 valandas, tai gali turėti įtakos cukraus kiekiui kraujyje, todėl gali padidėti potraukis, dažniau persivalgyti kito valgio metu ir padidėti rizika, kad nepriimsime gerų, sveikų pasirinkimų, nes esame per alkani, kad nebesirūpintume. ."

Pavyzdžiui, ji teigia, kad jei pabundate 7:00 val., jūsų tobulas vakarienės laikas būtų nuo 17:00 val. ir 19:00

"Kaip žinoti, kada turėtum nustoti valgyti? Trapasso sako: Jūs turėtumėte nustoti valgyti bent 2 valandas prieš miegą. Valgymas per arti lovos gali turėti įtakos jūsų miegui. Jūsų kūnas sutelks dėmesį į virškinimą, o ne į ramų miegą. Tai taip pat gali padidinti alkį ir potraukį!"

Shutterstock

Ką reikia žinoti norint numesti svorio ir valgyti vakarienę

"Subalansuota vakarienė yra svarbi svorio metimo dalis, pabrėžia Trapasso.Bet kokio valgio praleidimas gali pakenkti jūsų svorio metimui. Mūsų kūnui patinka nuoseklumas. Suteikdami savo kūnui pakankamai degalų reguliariai valgydami, galite valdyti potraukį, padidinti energijos lygį ir lengviau numesti svorio."

"Ji perspėja, kad nesubalansuota vakarienė mums gali apsunkinti svorio metimą, nes padidėja cukraus troškimo, sumažėjusio cukraus kiekio kraujyje ir sulėtėjusios medžiagų apykaitos rizika."

Geriausia praktika, kurios reikia laikytis vakarienės metu

Į savo lėkštę būtinai įpilkite b altymų.

"Trapasso mini: Jei norite numesti svorio, vakarienės metu turėtumėte turėti gerą b altymų š altinį. Geri b altymų š altiniai yra bet kokios rūšies mėsa ar žuvis, kiaušiniai, tofu, graikiškas jogurtas ar varškė. B altymai padeda mums būti sotiems, patenkintiems ir padeda valdyti potraukį."

"

Be to, ji siūlo įtraukti sudėtingų angliavandenių š altinį (smulkinti grūdai, nesmulkinti kviečiai, rudieji ryžiai, bulvės/saldžiosios bulvės, kukurūzai) ir at bent viena daržovėValgyti kartu su šiais trimis maisto produktais yra puiki pusiausvyra norint numesti svorio."

Apribokite blaškymąsi ir valgykite sąmoningai.

"Vakarienės metu stenkitės apriboti elektroninių prietaisų naudojimą. Trapasso rekomenduoja laikytis atokiai nuo televizoriaus, telefono ir nešiojamojo kompiuterio ekranų. Sutelkite dėmesį į maistą ir tai, kaip jaučiatės. Ji paaiškina, kad tai leis jums suprasti alkio ir pilnatvės signalus."

Palikite maistą ant prekystalio, o ne stalo.

"Tai gali skambėti klišiškai, bet pabandyti tikrai verta. Ji sako: mažiau tikėtina, kad atsikelsite, kad pailsėtumėte ar prisirinktumėte maisto, jei jis paliktas ant prekystalio, nei jei jis sėdi ant stalo priešais jus."

Kategorija: