Gerai, tai beveik per daug įdomu. Mūsų karalienė Taylor Swift ne tik ką tik išleido savo naują singlą „Carolina“ ir ne tik sklando gandai apie kitą jos albumą, bet ir ką tik gavome naujų jos nuotraukų su jos draugu Joe Alwynu. Tai toks retas skanėstas – nedažnai galime pažvelgti į šiuos itin privačius santykius. Ventiliatoriai iškrenta iš proto dėl mielo meilės demonstravimo atostogų metu. Pora nuoširdžiai per žavinga žodžiams!

Shake It Off hitų kūrėjas ir jos vaikinas aktorius neseniai nusileido Karibų jūroje, po Swift pasirodymo Tribekos kino festivalyje.Vis dėlto pora neužsisakė klasikinio paplūdimio kurorto; vietoj to jie, kaip pranešama, apsistoja Lenny Kravitzo „Airstream“ anonse. Atrodo, kad jie savo atostogų dienas leidžia mėgaudamiesi saule ir vienas kito kompanija.

Taylor Swift ir Joe Alwyn pastebėjo atostogaudami Bahamuose. https://t.co/123iPlyUBM

- Pop Crave (@PopCrave) 2023 m. birželio 22 d.

Šiose retos nuotraukose Swift (32 m.) sūpuojasi paprastu juodu bikiniu ir netvarkinga, žema kasele, o 31 m. Alwyn – sportinės mėlynos maudymosi kelnaitės. Žinoma, jie pasidalijo keliais sūriais bučiniais braidžiodami skaidriame mėlyname vandenyje. Taip romantiška!

Nors dainininkė ir jos gražuolė susitikinėja nuo 2016 m., jie visą laiką rūpinosi savo santykiais. Dar kovo mėnesį „Pokalbiai su draugais“ žvaigždė „The Guardian“ sakė, kad nors žino, kad žmonės nori daugiau sužinoti apie savo santykius, jis viskuo nesidalina.„Manau, kad tai tik mano atsakas į kultūrą, kuri vis labiau tikisi, kad viskas bus suteikta“, – sakė jis. „Jei neskelbiate apie tai, kaip ryte ruošiate kavą, arba neleidžiate kam nors nusifotografuoti, kai išeinate pro jūsų lauko duris, ar tai yra privatu? Nežinau, ar taip. Taigi aš to tikrai nemaitinu.“

Nepaisant jų nereikšmingų romanų, gerbėjai turi daugybę teorijų apie šią porą, įskaitant spėliones, kad jie yra slapta susituokę. Tačiau Alvino lūpos yra sandarios. „Jei turėčiau svarą kiekvieną kartą, kai manyčiau, kad man buvo pasakyta, kad esu susižadėjęs, tada turėčiau daug svarų monetų“, – sakė jis interviu WSJ. Žurnalas šių metų pradžioje. „Turiu galvoje, tiesa yra tokia, kad jei atsakymas būtų taip, nesakyčiau, o jei atsakymas būtų ne, nesakyčiau. Taip paslaptinga! Džiaugiamės, kad galėjome šiek tiek žvilgtelėti į atostogomis besimėgaujančią porą.

Tuo tarpu mes vis dar laukiame to pranešimo apie 1989 m. Taylor's Version, bet manome, kad ji gali šiek tiek ilgiau atsipalaiduoti Karibų jūroje.

Kategorija: