Nesvarbu, ar tai nedidelio masto, ar lėtinis, uždegimas gali būti nemalonus, švelniai tariant. Negydomas jis gali sukelti rimtų sveikatos būklių, keliančių pavojų susirgti tokiomis ligomis kaip diabetas, širdies ligos ir net vėžys. Laimei, yra daug būdų, kaip natūraliai sustabdyti uždegimą. Tiesą sakant, yra vienas paprastas gėrimas, kurį galite gerti kiekvieną dieną, kad aprūpintumėte savo organizmą antioksidantais, kurių reikia kovai su šia problema: žalioji arbata.

Norėdami sužinoti daugiau apie šio skanaus rytinio gėrimo naudą sveikatai, kalbėjomės su sveikatos ekspertais Erin Quense MS, RDN, registruota dietologe iš Strong Home Gym ir Liz Jane, praktikuojančia gydytoja.Jie papasakojo apie neįtikėtiną žaliosios arbatos poveikį – nuo kovos su uždegimu iki cholesterolio kiekio mažinimo.

Kaip žalioji arbata gali kovoti su uždegimu

Žalioji arbata yra vienas geriausių gėrimų, kuriuos galite gerti kiekvieną dieną, kad pagerintumėte savo sveikatą. Kai gurkšnojate šį energizuojantį rytinį gėrimą, jis gali padėti išvengti širdies ligų ir 2 tipo diabeto, pagerinti smegenų veiklą ir netgi paskatinti svorio mažėjimą. Vienas iš geriau žinomų šios arbatos pranašumų yra tai, kad dėl visų joje esančių galingų antioksidantų ji yra priešuždegiminė.

"Žaliojoje arbatoje gausu antioksidantų, kurie gali padėti kovoti su uždegimu ir apsaugoti jūsų ląsteles nuo pažeidimų, aiškina Jane ir pažymi, kad antioksidantai gali padėti sumažinti artrito simptomus, tokius kaip sąnarių skausmas ir patinimas, ir netgi apsaugoti jūsų širdį. nuo uždegimo sukeltos žalos."

"Quense teigia, kad vienas iš vertingų žaliojoje arbatoje randamų uždegimą mažinančių junginių yra cheminė medžiaga, žinoma kaip katechinai.Už katechinų slypi daug biochemijos, tačiau iš esmės šie natūralūs antioksidantai apsaugo mūsų ląsteles nuo pažeidimų ir laisvųjų radikalų susidarymo, – aiškina ji. Jei jūsų kūnas negali apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų antioksidantais, Quense perspėja, kad jie gali sukelti daugybę uždegiminių būklių dėl vadinamojo oksidacinio streso. Taip! Laimei, su žaliąja arbata esate gerose rankose. Tiesą sakant, Quense teigia, kad arbata iš tikrųjų yra turtingiausias ir labiausiai ištirtas katechinų š altinis. Kas žinojo?!"

Shutterstock

Kiti žaliosios arbatos privalumai

Be kovos su uždegimu ir jo prevencijos, žalioji arbata siūlo daugybę kitų naudos sveikatai, kuri gali būti labai naudinga senstant jūsų kūnui ir smegenims. Pirma, tai gali padėti pagerinti smegenų veiklą.

"Žalioji arbata puikiai tinka vyresnėms nei 40 metų moterims, nes katechinai taip pat gali apsaugoti smegenis nuo ligų, tokių kaip Alzheimerio ir Parkinsono liga, pažymi Quense. Ir, žinoma, kofeino ir hidratacijos privalumai, kurie kasdien išlaiko jūsų smegenis aštrias!"

Jane taip pat sako, kad šis gėrimas gali padėti pagerinti kraujospūdį, sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Taigi jūs sakote, kad ši arbata gali apsaugoti mus nuo ligų, suteikti energijos, išlaikyti mūsų smegenis aštrias ir dar daugiau – be kalorijų ir puikaus, gaivaus skonio? Užsiregistruok mus! Tuoj gaminsime puodelį.

Kategorija: