Nuo gua sha patarimų, kaip stabdyti senėjimą, iki apsaugos nuo saulės patarimų dėl optimalios odos sveikatos – TikTok dažnai yra puiki vieta sužinoti daugiau apie odos priežiūrą. „Jello skin“ yra naujausia grožio frazė, plačiai paplitusi programoje, ją peržiūrėjo daugiau nei 25,6 mln., o daugelis ją priskiria Pietų Korėjos holistinėms „K-Beauty“ tendencijoms.

Jello skin, atrodo, skatina dvasios būseną arba būtiną požiūrį, kad pirmenybė būtų teikiama jūsų odos sveikatai, todėl susisiekėme su odos priežiūros ekspertu, kad sužinotume daugiau apie tai, kas tai yra ir kaip kiekvienas gali iš to gauti naudos.Perskaitykite Melissa Wilson, Woodhouse Spas švietimo direktorės patarimus ir pasiūlymus.

@glowwithava man pavyko rasti viską, ką prisiekiu kiekvienai abėcėlei!!! jelloskin wellness abcxyz ♬ Drilla - ᴊᴏᴇ™️

Pirma, kas yra „Jello Skin“ ir kodėl ji tokia populiari „TikTok“?

Kaip matyti iš daugelio „TikTok“ naudotojų vaizdo įrašų, „želė“ oda reiškia putlią, elastingą, hidratuotą ir skaidrią veido spalvą. "Jello odos tendencija yra apie odą, kurioje yra tankus kolagenas ir daug elastino", - aiškina Wilsonas. „Kolageno matrica veikia kaip pastoliai odoje, o elastinas leidžia atšokti. Ji sako, kad pagalvokite apie batutą arba tinkamą želė. „Tvirta, bet lanksti, su daug sultingumo“, – patikslina ji.

Kalbant apie savo populiarumą, Wilsonas priduria, kad „koncepcija siejasi su bendra gerove“. „Jello“ oda „neįvyks be sveikos mitybos, kurioje gausu kolageną skatinančių maisto produktų, tokių kaip tamsiai žalumynai, uogos ir sveikieji riebalai“, – sako ji ir pabrėžia, kad „tinkama odos priežiūra visada yra svarbiausia, tačiau gyvenimo būdas yra kertinis akmuo.

Nors daugelis iš mūsų gali suprasti, kad jau seniai mūsų optimaliausias tikslas buvo turėti tai, kas vadinama želė oda, svarbiausia, sako Wilsonas, žinoti, kaip praktikuoti sveikus įpročius ir tyrinėti jūsų odos tipui tinkančius odos priežiūros produktus.

Kaip kas nors gali gauti Jello Skin?

Wilsonas sako, kad norint pasiekti želė odą, pirmas svarbus žingsnis yra „patikrinti savo įpročius“. Tai apima „pakankamai išsimiegoti, mankštintis, tinkamai maitintis ir mažinti stresą“, – priduria Wilsonas, nes naudojant vien puikius odos priežiūros produktus be šių kitų svarbių faktorių, oda nepastebės.

„Odos priežiūros režimu kiekvieną vakarą du kartus nuvalykite, tada naudokite esenciją arba vandens pagrindu pagamintą serumą“, – nurodo ji ir priduria: „Laikykitės mikrosrovių technologijos, pvz., NuFACE Trinity Pro, arba veido priežiūros. volelis“. Jei įrankiai jums netinka, Wilsonas pažymi, kad vis tiek galite „užtepti drėkinamąjį kremą ar veido aliejų ir atlikti veido masažą.Norėdami tai padaryti, ji sako: „Tiesiog skirkite laiko odai manipuliuoti naudodami įrankį ar rankas. ♬ originalus garsas - AVA

Tai, aiškina ji, suteikia daug naudos, tiek fizinės, tiek psichinės. „Prisilietimas, netgi savęs prisilietimas, sumažina stresą ir padidina oksitociną“, – sako ji. Tai taip pat padidina „mikrocirkuliaciją, pašalina atliekas ir maistines medžiagas“. Galiausiai Wilsonas sako: „Visa tai padeda išlaikyti odą putlią ir sveiką“.

Be to, taikydami „kolageno kiekį didinančią procedūrą, pvz., retinolį“, galite lėtai ugdyti jėgas, nes Wilsonas sako: „Per daug per anksti duos jums priešingą želė odą ir paliks tavo oda išsekusi“. Apibendrinant, labai svarbu „naudoti naktinį drėkinamąjį kremą (tirštesnį ir apsauginį)“, „miegoti ant šilko pagalvės užvalkalo“, „miegoti ir pailsėti 8 valandas“, o laikui bėgant „oda pasikeis.”

Kategorija: