Po pirmojo susiejimo 2023 m. Kendall Jenner ir Devinas Bookeris tai nutraukė.

Š altinis leidiniui Us Weekly tik pasakė, kad pora nori „suvokti, ar ateitis kartu yra tai, kas turėtų būti“ ir kad jie nusprendė „skirti šį laiką ir susitelkti į save“. Anot viešai neatskleistos informacijos, „Kourtney vestuvės iš tikrųjų pažvelgė į dalykus“. Matyt, modelis ir NBA žaidėjas santykius nutraukė po to, kai Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris gegužę susituokė Portofine, Italijoje.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Kourtney Kardashian Barker (@kourtneykardash)

Be to, „Entertainment Tonight“ taip pat praneša, kad „Kendall mano, kad jie eina skirtingais keliais“. Viešai neatskleista informacija paminėjo, kad 26 metų „818 Tequila“ įkūrėjas ir 25 metų sportininkas „turėjo diskusijų apie savo ateitį, bet nėra viename puslapyje“. Nepaisant išsiskyrimo, „Us Weekly“ š altinis teigė, kad Jenner ir Booker „vis dar yra labai draugiški ir palaiko vienas kitą“.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Kendall (@kendalljenner)

Šiuo metu nei Kendall, nei Devinas nepateikė pareiškimo apie išsiskyrimą. Suprantama, kad abu visada buvo gana menki savo santykiuose. Tiesą sakant, „Keeping Up With The Kardashians“ prodiuseris kartą atskleidė E! Žinia, kad Kendall visada laikė „taisyklę“, kai reikia dalytis savo meilės gyvenimu laidoje.

Vykdomasis prodiuseris Farnazas Farjam paaiškino: „Kendall visada laikėsi šios taisyklės, kuri, jos manymu, turėjo būti su kuo nors bent metus, kad galėtų dalyvauti laidoje ir seriale. Nes ji ne visada žino, kokie yra žmonių ketinimai. Štai kodėl mes jos asmeniniame gyvenime neleidome, nes ji turėjo taisyklę.“

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino The Kardashians (@kardashianshulu)

Pernai per KUWTK susijungimą Kendall pasisakė: „Nieko neįsižeidžia mano vyresniosios seserys, bet aš manau, kad aš ir Kylie turėjome galimybę stebėti, kaip mūsų vyresnės seserys išgyvena santuokas, santykius ir išsiskyrimą. darykite juos gana viešai. Tai buvo asmeninis pasirinkimas nuo pat mažens. Manau, kad tai labai palengvina mano gyvenimą ir, tiesą sakant, mūsų santykius. Tiesiog jaučiu, kad tai privatus reikalas, o ne niekam kitam spręsti ar žinoti.”

Negalime daugiau susitarti, Kendall!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino The Kardashians (@kardashianshulu)

Galite transliuoti visas „The Kardashians“ serijas per „Hulu“ ir „Disney+“.

Kategorija: