Turbūt girdėjote, kad karalienė Elžbieta II labai trumpą laiką praleido su savo proanūkiais (3 m. Archie ir 1 m. Lili) savo platininio jubiliejaus proga. Nepaisant to, kad daugelis manė, kad tai įvyko dėl princo Harry ir žmonos Meghan Markle sukeltos įtampos šeimoje, š altinis neseniai Us Weekly sakė, kad trumpas vizitas neturėjo nieko bendra su drama, o greičiau buvo karalienės žemo energijos lygio ir judrumo rezultatas. problemų.

Viena vertus, mums palengvėja, kad šeimoje viskas gerai, bet, kita vertus, labai liūdna girdėti, kad Jos Didenybė nesijautė pakankamai gerai, kad praleistų daugiau laiko su visais!

Karalienė Elžbieta pagaliau sutiko savo proanūkę Lilibet https://t.co/wZXco1YDaz

- TMZ (@TMZ) 2023 m. birželio 3 d.

86 metų karalienė sutiko Harry, Meghan, Lili ir Archie rūmuose savo platininio jubiliejaus dieną, kuri pažymėjo jai 70-uosius karalienės metus. Tai buvo pirmas kartas, kai ji susitiko su savo vienerių metų proanūke Lili. Pasak viešai neatskleisto š altinio, susitikimas truko mažiau nei valandą, bet taip yra ne todėl, kad jie negalėjo būti šalia vienas kito. Taip yra tik dėl to, kad karalienė neturėjo jėgų susitikti ilgiau.

Kaip „Us Weekly“ sakė karališkasis ekspertas Jonathanas Sacerdoti, „(karalienė Elžbieta II) labai sunkiai dirbo, kad išlaikytų savo jėgas. Manau, kad visiškai suprantama, kad ji taupė savo energiją kaip įmanydama visiems renginiams, kuriuose norėjo dalyvauti, jei tik galėjo. Jis tęsė, kad „kalbame apie devintąjį dešimtmetį ir kūdikį“. Sąžiningai praleistas laikas su kūdikiu tikrai gali atimti daug energijos, o Jos Didenybė per keturias dienas truksiančios šventės darbotvarkę turėjo daug įvykių.

„Matėme, kad jai pavyko kelis kartus pasirodyti viešumoje, ir tai puiku“, – pažymėjo Sacerdoti. Nors karalienė praleido keletą iškilmių, tokių kaip vakarėlis rūmuose ir Padėkos dienos ceremonija, ji galėjo pasirodyti „Trooping the Color Parade“ ir platininio jubiliejaus konkurso pabaigoje.

Laimei, matydami jos proanūkius, karalienė „atsikratė minties, kad ji praleistų kai kurias šventes“, – dalijosi „Us Weekly“ viešai neatskleista informacija ir pridūrė, kad vaikai „jos dienai suteikė šiek tiek šviesos“. Awww! „Ji mano, kad jie žavingi, ir padovanojo Lili ir Archie dovanų. Mums patinka tai girdėti.

Kategorija: