Niekas neprilygsta laisvei formuoti savo plaukus. Nuo ilgų paplūdimio bangų iki trumpų garbanų su kirpčiukais – galimybės yra gana neribotos. Tačiau jei jus kankina tam tikri rūpesčiai, pvz., plaukų slinkimas ir slinkimas, suprantama, kad galite jausti, kad jūsų galimybės yra kažkaip ribotos. Tikrai nenorite pabloginti savo sruogų būklės, todėl svarbu laikytis tinkamų plaukų priežiūros įpročių.

Tiesą sakant, plaukų formavimas karščiu yra labai svarbus žmonėms, kurių plaukai slenka.Naudodami plaukų džiovintuvą, plaukų suktuką ir lygintuvą galite dar labiau pakenkti sruogoms, todėl formuodami plaukus šiomis priemonėmis turite būti ypač atsargūs. Žemiau plaukų ir sveikatos ekspertė dr. Virginia Blackwell, žurnalo „Eve Magazine“ medicinos mokslų daktarė, dalijasi dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis, kurias žmonės daro naudodami lygintuvą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau ir sužinotumėte, kodėl turėtumėte jų vengti bet kokia kaina.

Ką reikia žinoti apie plaukų formavimą šiluma, jei plaukai slenka

Anot daktaro Blackwell, „Šilumos formavimas gali padėti sustiprinti plaukus ir suteikti apimties bei stiprumo retėjančiems plaukams. Tačiau svarbu būti atsargiems naudojant karščio formavimo produktus, nes jie gali pažeisti plaukus, jei naudojami per daug. Ji įspėja: „Šilumos formavimas gali padidinti lūžinėjimą ir paskatinti galiukų skilinėjimą, nes plaukų stiebas daužosi į šepetį. (Be to, plaukai gali prilipti) prie šepečio ir traukiamos plaukų sruogos. Dėl šio proceso taip pat gali padidėti garbanos.“

Be to, dr.Blackwell sako: „Šilumos formavimas turėtų būti naudojamas tik ką tik išplautiems plaukams, nes tai gali pažeisti jūsų natūralių garbanų vientisumą. Tai turėtų būti daroma ant atsipalaidavusių arba drėgnų plaukų, kad nebūtų pažeista odelė. Ji pažymi: „Karščio formavimas taip pat gali būti netinkamas, jei turite šiurkščius arba pažeistus plaukus su sunkiai garbanojamomis sruogomis.“

Shutterstock

Dažnos klaidos, kurias žmonės daro naudodami lygintuvą

Nejudinti lygintuvo kartu su plaukais.

"Naudojant lygintuvą, labai svarbu jį lėtai ir tolygiai judinti išilgai plaukų, kad nepažeistumėte, sako dr. Blackwell."

Nenaudojate ištraukiklio.

"Ji pataria: Naudodami plaukų šalinimo priemonę išvengsite raizginių susidarymo plaukuose, nes tai padeda ištraukti drėgmę."

Nenaudojamas tinkamas šilumos nustatymas.

"Nors geriausias būdas naudoti lygintuvą yra asmeninis pasirinkimas, reikia laikytis konkrečių nurodymų, pabrėžė dr. Blackwell."

Patarimai, kaip naudoti lygintuvą

Pabaigai, kaip pasiūlė dr. Blackwell, štai keli patarimai, kaip naudoti šį konkretų karščio formavimo įrankį:

"•Prieš naudodami lygintuvą visada įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra sausi arba drėgni."

"•Naudokite lygintuvą skirtingomis temperatūromis, kad pasiektumėte norimą išskirtinę išvaizdą."

"•Plaukams formuoti naudokite tik lygintuvą. (Kad ir kaip klišiškai tai skambėtų), nemėginkite jo naudoti plaukams deginti ar skustis."

Kategorija: