Elono Musko dukra Vivian, 18 metų, nori kiek įmanoma labiau atsiriboti nuo tėvo. Remiantis teismo dokumentais, kuriuos gavo TMZ ir kuriuos Los Andželo apygardoje pateikė Musko vaikas, ji prašo pašalinti iš savo vardo „Musk“ ir būti žinoma kaip Vivian Jenna Wilson (pasiima savo motinos, buvusios Musko žmonos Justine mergautinę pavardę). ).

Vivian taip pat tariamai teisėtai keičia savo lytinę tapatybę tuo pačiu metu. TMZ pranešė, kad pereinamuoju laikotarpiu Vivian nori nutraukti visus ryšius su savo tėvu, pradedant pavarde, kurią ji gavo gimus.Pareiškime teigiama, kad Vivian sprendimas yra jos lytinės tapatybės rezultatas ir, kaip ji sakė, „faktas, kad aš nebegyvenu su savo biologiniu tėvu ir nenoriu būti susijęs su savo biologiniu tėvu jokiu būdu, forma ar forma“.

Nors Vivian ir Elonas niekada viešai nekalbėjo apie savo dabartinius santykius ar Viviano lytinę tapatybę ir perėjimą, daugelis įtaria, kad ankstesni „SpaceX“ įkūrėjo komentarai apie įtraukią kalbą gali būti jų galimų nesutarimų užuomina.2023 m. gruodį, kaip daugelis gali prisiminti, Elonas anksčiau tviteryje paskelbė apie savo tariamą paramą transų bendruomenei, tačiau praeityje tyčiojosi iš žmonių, kurie į savo „Twitter“ biografiją įtraukdavo įvardžius. Tuo metu milijardierius rašė, kad „visi šie įvardžiai yra estetinis košmaras“, ir taip pat pareiškė, kad „įvardžiai yra niūrūs“.

Elono Musko dukrai buvo teisėtai suteikta teisė pakeisti lytį ir vardą Vivian Jenna Wilson, oficialiai atmetus Muską. pic.twitter.com/eh4YqpTJPn

- Pop Base (@PopBase) 2023 m. birželio 23 d.

Jo tuometinis partneris muzikantas Grimesas atsakydamas parašė: „Aš tave myliu, bet išjunkite telefoną arba paskambinkite man. Negaliu palaikyti neapykantos. Prašau sustabdyti tai. Aš žinau, kad tai ne tavo širdis. Neseniai Elonas vėl pademonstravo ne tokį palankų požiūrį į LGBT bendruomenę, kai pasidalino transfobišku memu, kurį daugelis suprato kaip bandymą pasijuokti iš Chelsea Manning.Vivian tėvai yra Elonas ir buvusi žmona Justine Wilson, jie buvo vedę 2000–2008 m. Vivian nėra vienintelis poros vaikas, nes ji turi brolį dvynį, vardu Griffin. Abiem broliams ir seserims balandį sukako 18 metų. Šį ketvirtadienį, birželio 23 d., teismas leido pakeisti Vivian vardą ir lytį, kad atitiktų jos pasirinktą tapatybę prieš posėdį, kuris iš pradžių buvo numatytas penktadienį, birželio 24 d.

Kategorija: