Kai galvojate apie Arianą Grande, į galvą greičiausiai ateina keli dalykai: tokios hitos dainos kaip „Thank U, Next“, dangų rėžiančios aukštos natos, sparnuotas akių kontūro pieštukas ir, žinoma, aukšta uodega. . Tačiau neseniai paskelbtame „Instagram“ įraše hitų kūrėja iškeitė savo firminę šukuoseną į dramatiškus užuolaidų kirpčiukus – be uodegos. Dėl šios transformacijos gerbėjai jį visiškai praranda. Ir atvirai kalbant, negalime jų k altinti. Ji atrodo neįtikėtinai!

Ši nauja išvaizda buvo užfiksuota nuotraukoje, reklamuojančioje naujausią Ariana grožio prekės ženklo pristatymą r.e.m. grožis. Būtent praėjusį lapkritį Ari prisijungė prie tokių žvaigždžių kaip Rihanna, Kim Kardashian ir Harry Styles, sukurdama savo odos priežiūros ir makiažo produktų liniją. Šios naujos kampanijos vaizdai yra eteriniai, anapusiniai ir pripildyti magiškos mėnulio šviesos, todėl tinka, kad „7 žiedų“ atlikėjas atrodo „ne iš šio pasaulio“, kaip komentavo vienas gerbėjas.

Esame sukrėsti pamatę Ari be savo išskirtinio aukšto ponio, bet turime pasakyti, kad su šiuo septintojo dešimtmečio įkvėptu drabužiu ji atrodo taip nuostabiai. Nors dauguma jos plaukų yra nusidėvėję, dalis jų yra sutraukta atgal, kad atrodytų pusiau aukštyn-pusiau žemyn, o tai mes tiesiog dieviname, tačiau tikroji pasirodymo žvaigždė čia yra nepriekaištingi dainininkės kirpčiukai. Esame taip įpratę gerai apžvelgti Arianos kaktą, kad niekada negalvojome, kad pamatysime ją išmėginusią šią tendenciją, bet jai tai puikiai sekasi!

Ar artėja nauja Ari era? Nors esame sukryžiuoti, kad šie kirpčiukai yra tikri (ir, tiesą sakant, jau žiūrime į žirkles ir galvojame apie panašų stilių), tik laikas parodys, ar tai yra segtukai, kuriuos ji dėvėjo specialiai filmavimo metu. .Tačiau vienas dalykas aiškus: su šiuo kirpimu ji atrodo taip pat nuostabiai kaip bet kada. Komentarai Instagram įraše kupini netikėjimo dėl r.e.m. įkūrėjo grožis, įskaitant daugybę kosmoso nuorodų. „Nežemiškas grožis“, – rašė vienas žmogus. „Mėnulio deivė“, – tryško kita.

Nelabai džiaugiamės dėl šio trečiojo kritimo nuo r.e.m. grožis, į kurį įeina skysti lūpų dažai, lūpų aliejai, paryškinimas ir kt. Bet iš tiesų, šiuo metu galime galvoti tik apie tai, kaip angeliška Ariana atrodo su šiais plaukais. Kaip ir mes, vienas komentatorius buvo taip sužavėtas, kad buvo linkęs komentuoti „ar tu juokauji, Sąžiningai, tas pats.

Kategorija: