Gera naujiena persikų, ledų, „Chick-fil-A“ ar visų aukščiau išvardytų dalykų gerbėjams. Populiarus greito maisto tinklas neseniai paskelbė, kad grįžta dar vienas mėgstamas meniu elementas: jų skanus persikų pieno kokteilis – praėjus vos savaitei po to, kai Wendy's pristatė savo naująjį braškių š altinį. Ar jaučiame konkurenciją ore?

Atrodo, dar niekada nebuvo geresnio laiko mėgautis vaisių skonio greito maisto desertais; gerbėjai gali net jaustis suplėšyti tarp šių dviejų skanių riboto laiko meniu elementų. Chick-fil-A persikų pieno kokteilis oficialiai sugrįžo į meniu birželio 13 d.Tačiau jei norite paragauti, turėsite veikti greitai, nes šis retas skonis tinka tik vasaros sezonui.

„Svečiai mūsų komandos narių nuolat klausia, kada į valgiaraštį grįš jų mėgstamiausias sezoninis pieno kokteilis, pavyzdžiui, persikų pieno kokteilis, todėl norime ir toliau tai padaryti jiems kasmetine tradicija“, – sakė restoranas. pranešime spaudai. Šis skonis pirmą kartą debiutavo daugiau nei prieš dešimtmetį, 2009 m., ir „Chick-fil-A“ teigia, kad dabar tai „išskirtinis sezoninis pasiūlymas“.

Atrodo, kad tai tikrai mėgstamiausia. Gerbėjai žiūrėjo Chick-fil-A komentarus „Instagram“ paskyroje ir giedojo šį pieno kokteilį. „Na, taip gaivu ir gera“, – rašė vienas. "Geriausias!" kitas pasakė.

Vištienos restoranas nėra vienintelis greito maisto tinklas, siūlantis sezoninius pieno kokteilius. Pavyzdžiui, „McDonald’s“ kiekvieną pavasarį siūlo mėgstamą mėtų skonio Shamrock Shake.

Kita vertus, Wendy’s Strawberry Frosty yra dar nematytas skanėstas.Šiuo metu meniu pirmą kartą užima Vanilla Frosty vietą. Tačiau atrodo, kad gerbėjams tai patinka, todėl mes kertame pirštus, kad jis taptų sezoniniu desertu, kurio kasmet galime laukti kartu su Chick-fil-A persikų pieno kokteiliu. Klausimas tik toks: kurį išbandysite pirmiausia?

Kategorija: