Ši istorija buvo atnaujinta, nes ji iš pradžių buvo paskelbta 2022-05-22

Ar kada nors, kai baigėte akių makiažą, pažvelgėte į veidrodį ir susimąstėte, kur suklydote? Pasirodo, tam tikros spąstos dažnai lemia senesnę išvaizdą, pabrėždamos smulkias linijas, raukšles ir kitus senėjimo požymius. Laimei, pasirinkus tinkamą techniką, jūsų išvaizda gali trukti daugelį metų. Jūs tiesiog turite žinoti, kas veikia.

Norėdami sužinoti viską apie baisiausias senstančios akių makiažo kliūtis, kurių reikia vengti, paklausėme profesionalios makiažo meistrės Kyla Salliss iš Detox Market ir įžymybės makiažo meistrės Jenny Patinkin.Jie įspėjo apie keturias įprastas klaidas, kurias vyresnės nei 40 metų moterys daro akimirksniu – ir patarė, ką daryti vietoj to.

Shutterstock

Akių šešėlių užtepimas sunkia ranka

"Nesvarbu, kiek jums metų, niekada nenorite persistengti su akių makiažu, ypač jei nenorite atkreipti dėmesio į senėjimo požymius. Salliss pažymi, kad bet kuriame amžiuje visada lengviau pradėti nuo mažiau ir pridėti daugiau. Sunkiomis rankomis užtepus akių šešėlius, šešėliai gali susiraukšlėti į smulkias raukšleles arba būti tam tikro blankumo priežastimi. Mes tikrai to nenorime!"

"Norint išvengti šios problemos, ji siūlo dirbti švelniau. Užtepkite šešėlį šviesesne ranka, pasiimkite mažiau produkto ir įsitikinkite, kad šepetėlį laikote toliau už kotelio, kad natūraliai nuspaustumėte šviesiau, nurodo ji."

"Jei nerimaujate, kad spalva neišblės taip, kaip norite, galite tiesiog sukurti gaminį eidami. Pradėkite nuo mažiau ir kurkite savo išvaizdą iki norimo intensyvumo ir įsitikinkite, kad viskas yra suderinta, rekomenduoja Salliss."

Shutterstock

Neglostančių akių šešėlių spalvų pasirinkimas

"Svarbu atsiminti, kad akių šešėlių spalvos, kurios puikiai atrodo kažkam kitam, gali būti ne pačios gražiausios jūsų odos tonui. Sillass sako, kad pasirinkus ne tokį glostantį atspalvį, galite akimirksniu pasenti. Labai naudinga ištirti, kurios spalvos ir atspalviai tinka skirtingiems odos tonams ir akių spalvoms, kad nenusipraustumėte, sako ji."

"Kita vertus, dėvėdami tinkamas spalvas galite pakeisti savo bendrą išvaizdą ir atimti daugybę metų nuo veido. Štai kodėl taip svarbu žinoti savo idealius atspalvius. Priešingu atveju, sako Sillass, galite praleisti progą suteikti veidui gražios spalvos ar spindesio akims."

"Norėdami rasti geriausią akių šešėlių spalvą, kuri išryškintų jūsų natūralų grožį, Sillass siūlo ištirti, kokie atspalviai geriausiai tinka jūsų akių spalvai, ir ieškoti tų atspalvių ar atspalvių įvairiose paletėse ir gaminiuose.Ji sako, kad tai suteiks nuoseklumo ir spalvos likusiam jūsų makiažui. Ir jei kyla abejonių, visada galite paklausti makiažo meistro ar kito eksperto, dirbančio jūsų mėgstamoje grožio parduotuvėje."

Dėvėti blizgantį šešėlį

"Patinkin sako, kad renkantis akių šešėlius reikia vengti dar vienos senėjimo spąstos: venkite žvilgančių atspalvių! Ji perspėja, kad reikėtų vengti bet kokio blizgesio ar švytėjimo turinčių akių šešėlių, ypač akių vokų raukšlėse. Taip yra todėl, kad blizgesys gali jus akimirksniu pasenti. Jie ne tik pabrėžia plonėjančią odos tekstūrą senstant, bet ir kai šviesa atsispindi nuo raukšlių, akys gali atrodyti paburkusios, o forma – iškreipta, sako Patinkin. Taip!"

"Taigi, be to, kad pasirinktumėte labiausiai glostančias spalvas pagal jūsų odos toną, turėtumėte atsižvelgti ir į savo akių šešėlių apdailą. Patinkin rekomenduoja laikytis matinių variantų – kad ir kokie viliojantys būtų blizgučiai ir blizgesys. Tai leis jūsų akims atrodyti jaunatviškesnėms ir netgi gali padėti joms atrodyti didesnėms.Visada geriau naudoti matinę spalvą savo lizdų linijoje, kad sukurtumėte šešėlį, kuris padėtų akims atrodyti sklandžiai suformuotomis ir didesnėmis. Pastebėta!"

Shutterstock

Neuždengiate vokų

"Niekada nepamirškite gruntuoti prieš tepdami akių šešėlius! Sillass teigia, kad šio esminio žingsnio praleidimas gali atkreipti dėmesį į senėjimo požymius. Negruntuojant akių vokų, akių šešėliai lengviau patenka į smulkias linijas ir raukšles arba atrodo nevienodos spalvos, nes skirtingos mūsų akių vokų dalys ištraukia skirtingus pigmentus, aiškina ji. Galų gale dėl to jūsų akies vokas gali būti neryškus, o ne lygesnis ir glostanesnis."

"Prieš tepdami akių šešėlius, pridėkite drėkinamąjį akių gruntą, pataria Sillass ir priduria, kad tai putlins ir išryškins smulkias linijas ir raukšles, taip pat padės jūsų akių šešėliams išlikti glotniems ir be raukšlių visą dieną. Ji sako, kad jei norite pridėti papildomą gruntavimo etapą, netgi galite nustatyti savo gruntą su jūsų odos atspalvį atitinkančiais akių šešėliais ar pudra, kad jūsų spalvos būtų ypač ryškios.Skamba tobulai!"

Makiažo rutinos tobulinimas tikrai yra sudėtingas procesas ir greičiausiai užtruks bandymus ir klaidas. Tačiau jei išvengsite keturių klaidų, į kurias atkreipė dėmesį šie ekspertai, ir laikysitės visų jų patarimų, puikiai pasieksite savo akių makiažo techniką ir atrodysite jaunesnė nei bet kada anksčiau!

Kategorija: