Kim Kardashian dramatiškas svorio metimas nebuvo baigtas po Met Gala!

Praėjus vos mėnesiui po to, kai keturių gerbėjų mama sukrėtė, kai atskleidė, kad vos per 3 savaites atsikratė 16 svarų, kad tilptų į Marilyn Monroe simbolinę suknelę „Su gimtadieniu“, televizijos realybės televizijos žvaigždė nustebusi pasakojo „Šiandien“. laidų vedėjai Hoda Kotb ir Savannath Guthrie, kad nuo tada ji numetė dar daugiau svorio.

„Kardashians“ žvaigždė antradienį sustojo į rytinį šou, kad papildytų savo naują odos priežiūros liniją Skkn By Kim, ir papasakojo apie savo svorio metimą, kai buvo paklausta apie prieštaringai vertinamą pasiruošimą Met Ball.

Ne, tai nebuvo greita dieta ar plastinės chirurgijos priedanga, rytinėje programoje Kim teigė, kad jos ir taip mažyčių rėmelių sumažinimas yra prasmingesnio „gyvenimo būdo pasikeitimo“ dalis. ji jaučiasi geriau nei bet kada.

"Grožio magnatas nustebino gerbėjus, kai numetė bombą, kad nesustabdė savo itin griežto režimo po gegužės mėnesio raudonojo kilimo renginio. Tiesą sakant, nuo to laiko ji numetė 21 svarą ir turi daugiau energijos nei bet kada, nes pasikeitė gyvenimo būdas."

Kim Kardashian svorio metimas

"

Kim transformacija buvo pradėta, kai ji gavo retą galimybę vilkėti iš Ripley&39;s paskolintą suknelę 2023 m. „Golded Glamour“ tematikos „Met Ball“. Marilyn 1962 m. nešiojo numerį su b altais karoliukais, kad dainuotų „Happy Birthday“ tuometiniam prezidentui Johnui F. Kennedy, ir nuo to laiko jis niekada nebuvo dėvimas viešai.
Į tai žiūrėjau kaip į vaidmenį ir labai norėjau vilkėti šią suknelę, Savannai ir Hodai sakė trokštantis advokatas.Man tai buvo tikrai svarbu, - tęsė ji.
Atskleidė, kad ji išlaikė svorio mažėjimą ir numetė dar daugiau! Nuo gegužės mėnesio įvykio Kim pridūrė: „Nuo to laiko ir toliau maitinuosi tikrai sveikai“. Kim, demonstruodama savo naują kūno sudėjimą, apkarpytus b altus marškinėlius ir prigludusias atlasines kelnes, Kim papildė savo išvaizdą platinos blondine boba ir spindinčiu įdegiu (šviežia iš darbo su Pete&39;u Davidsonu!)."

Mes susisiekiame su @KimKardashian apie jos santykius su Pete'u Davidsonu, vilkėdama Marilyn Monroe suknelę, apie jos naujausią verslo projektą, kuris buvo kuriamas daugelį metų, ir dar daugiau! pic.twitter.com/Chsz8cK5FW- ŠIANDIEN (@TODAYshow) 2023 m. birželio 21 d.

"

Aš numečiau 21 svarą. dabar, patvirtino 41 metų gražuolė. Ir nors ji sako nesistengianti numesti daugiau svorio, turi daugiau energijos nei bet kada. Oho, kalbėk apie naudą sveikatai! SKAITYTI DAUGIAU: Vienas Detox gėrimas Kim Kardashian prisiekia numesti svorio"

Atmeskite cukrų ir keptą maistą

"

Taigi, koks tiksliai yra jos mitybos planas? Atsisakiau tiek daug cukraus – daug nesveiko maisto, kurį valgiau, nesuvokiau, kaip ir daug kepto maisto. Na, tai padarys. Ir Kim pridūrė, kaip ši patirtis jai iš tikrųjų buvo naudinga sveikatos požiūriu. Aš tiesiog visiškai pakeičiau savo gyvenimo būdą. Iš tikrųjų tai mane daug išmokė apie mano gyvenimo būdą ir sveikatą, sakė ji. Oho!"

Kategorija: