Nors plaukų slinkimas ir slinkimas yra normalu ir neišvengiama daugeliui moterų, jį taip pat gali sustiprinti arba pabloginti įprastos klaidos ar įpročiai. Tai pasakę, susisiekėme su profesionaliais plaukų stilistais ir plaukų ekspertais, kad sužinotume daugiau apie 3 stiliaus klaidas, kurios gali netyčia atkreipti daugiau dėmesio į besitraukiančią plaukų liniją, nuplikusias dėmes ar kitas vietas, kurių galbūt nenorėtumėte rodyti, kai ieškote gydymo.Patarimų ir pasiūlymų rasite profesionalios plaukų stilistės ir „The Right Hairstyles“ kosmetologės Ghanimos Abdullah ir plaukų eksperto bei NiaWigs įkūrėjo Jeano Willo.

Shutterstock

1. Venkite perskirti plaukus

"Kadangi moterų plaukų slinkimas dažniausiai prasideda nuo dalies išsiplėtimo, Abdullah paaiškina, kad geriausia nustoti dalyti plaukus per vidurį. Vietoj to galite padaryti trumpą dalį nuo centro iki vietos prieš pat šventyklą. Ji pastebi, kad tai padeda jūsų plaukams atrodyti tankesniais iš priekio."

Shutterstock

2. Nemėgink ilgesnių puošmenų

"Plaukams slenkant, tai gali paveikti moterų vainiko sritį, sako Abdullah. Ji priduria, kad ilgi plaukai gali tai pabrėžti, ypač jei jie vėl sutraukti į uodegą. Jei ploninate vainiką, ji rekomenduoja apsvarstyti trumpą kirpimą, kuris būtų apvalus arba sukasi aplink galvą.Piksė ar boba čia gali padaryti stebuklus, ypač su ilgais kirpčiukais, kurie nukreipia akį ne tik į ploną viršutinę dalį, bet ir pabrėžia ji."

"Kita gudrybė, kurią galite panaudoti, – paprašykite savo stilisto trumpai nukirpti plaukus, sako ji. Jie iškirpti nedideliu kampu ir skirti padėti sukurti tūrį. Kita vertus, ilgi sluoksniai skirti tiems, kurie turi tikrai storus plaukus ir bando juos retinti, – tęsia ji. Tai yra tada, kai sluoksniai nupjaunami aštriu kampu, bet jūs to nenorite. Vietoj to paprašykite trumpų sluoksnių."

Shutterstock

3. Praleiskite tiesinimo arba kietinimo geležį

"Nors žinote, kad šildomi įrankiai tokiems plaukams nėra naudingi, jų naudojimas nepaslėps išretėjimo ir gali į tai atkreipti daugiau dėmesio, sako Willas. Plaukų garbanojimas gali sukelti dar daugiau plaukų slinkimo dėl didelio karščio, aiškina ji. Nuolat garbanodami (arba tiesindami) plaukus galite juos susipainioti ir pažeisti, jei nenaudosite tinkamos priežiūros.Apskritai geriausia leisti sruogoms išdžiūti, kai tik įmanoma, išnarplioti be per didelės jėgos ir apsilankyti pas dermatologą ar trichologą, kad gautumėte daugiau informacijos ir asmeninio patarimo, jei jūsų spynos plonėja."

Kategorija: