Nepaisant jūsų didžiausių pastangų prižiūrėti odą, kartais pažvelgsite į veidrodį ir pamatysite į jus žvelgiantį siaubingą žvynelį. Nesvarbu, ar tai viena dėmelė, ar visiškas išbėrimas, spuogai gali rimtai žudyti pasitikėjimą savimi. Laimei, tokiose situacijose makiažas gali tapti stebukladariu. Kai po ranka turite tinkamą maskuoklį ir išmanote savo techniką, nėra dėmės, su kuria negalėtumėte susitvarkyti.

Siekdami atrasti tobulą nuoseklų gijimo procesą, kalbėjomės su kosmetologu Shay'u Sausseriu iš The Detox Market. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte visus geriausius Sausser maskavimo patarimus ir gudrybes – nuo geriausių produktų iki klaidų, kurių niekada neturėtumėte daryti.

Shutterstock

Tinkamo maskuoklio pasirinkimas, kad padengtumėte dėmę

"Prieš pradėdami slėpti spuogus, turėsite pasirinkti tinkamiausią produktą. Nors jums tinkamas makiažo tipas priklausys nuo jūsų odos tipo, poreikių ir asmeninių pageidavimų, Sausser teigia, kad kreminės konsistencijos maskuokliai paprastai yra geriausias pasirinkimas dengiant raukšles. Ji rekomenduoja „Kosas Revealer Concealer“ arba „RMS UnCoverup“, pažymėdama, kad jie suteikia nuostabų padengimą."

Žinoma, taip pat norėsite įsitikinti, kad pasirenkate geriausiai jūsų odos atspalvį atitinkantį maskavimo priemonę. Atkreipkite dėmesį į savo potekstę! Jei jūsų venos yra labiau mėlynos arba violetinės spalvos, tikriausiai turite š altą atspalvį; jei jie žali, laikykitės šiltų tonų. Abiejų derinys reiškia, kad jums pasisekė: jūsų odos atspalvis neutralus, todėl galite eiti bet kuriuo būdu.

Kaip užtepti maskuojamąjį priedą prie Zit

"Pirmiausia: Sausser sako, kad prieš darydami makiažą visada turėtumėte pradėti nuo švaraus veido. Kai tik įsitikinsite, kad jūsų oda buvo tinkamai išvalyta ir atliksite odos priežiūros rutiną, laikas imtis maskavimo! Galbūt norėsite pradėti nuo žalios spalvos korektorių. Nors šis žingsnis nėra būtinas, Sausser pažymi, kad jis neutralizuoja paraudimą. Gera žinoti! Po to spuogą galite užtepti maskuojamuoju kremu ir palikti keletą minučių, sako ji."

"Kai maskuojamoji priemonė šiek tiek išdžiūvo, sumaišykite aplink spuogą – tik palei kraštą, Sausser nurodo, kad tai suteiks maksimalų dėmės padengimą, tačiau atrodo natūraliai, o ne aplink spuogą. Skamba tobulai!"

Užsitepę ir sumaišę maskuojamąją priemonę, galite tęsti likusią makiažo rutiną, pradedant nuo pagrindo ar atspalvio drėkinamojo kremo.

Klaidos, kurių reikia vengti, kai dengiate slogą

"Sausser įspėja apie keletą spąstų, kurių reikia vengti, kai slepiate dėmes.Visų pirma, ji sako, kad niekada neturėtumėte tepti makiažo ant nenuplauto veido arba ant atviros odos. Tai ilgainiui sukels daugiau odos problemų. Jei makiažas pateks į atvirą dėmę, jis užtruks ilgiau ir gali palikti randą, aiškina ji. Be to, tai apsunkins padengimą: kad ir kokį makiažą pasidarytumėte ant jo, jis nesilies taip lengvai. Pastebėta!"

"Pagaliau, jei norite skaistesnės odos, kiek įmanoma venkite peštis į išbėrimus. Atminkite, kad kuo geriau leisite savo spuogams užgyti, tuo mažiau turėsite nerimauti dėl jų slėpimo! Sausseris siūlo naudoti „Mighty Patches“ iš „Hero Cosmetics“, kad greičiau išgytų. Juos labai paprasta naudoti ir jie taip pat padeda išgydyti bet kokius protrūkius, sako ji. Aš mėgstu tepti savo nakčiai, tada kitą dieną spuogas yra žymiai mažesnis ir bus daug lengviau pasidaryti makiažą. Man tai patinka!"

Žinoma, galutinis tikslas yra puikus, skaidrus veido atspalvis, kurio nereikia dangstyti, o geriausias būdas tai pasiekti – pasirūpinti savo oda žudančiomis odos priežiūros priemonėmis. Tačiau pasitaiko problemų – o kai taip nutinka, pasinaudoję Sausserio patarimais, juos paslėpti bus lengva.

Kategorija: