Dua Lipa yra daugumos Y2K įkvėptų ar tvankaus stiliaus tendencijų priešakyje, o populiarią visiškai permatomą suknelę ji gali atrodyti kaip niekas kitas. „Levituojanti“ dainininkė (26 m.), tyrinėdama Lisaboną (Portugalijoje), tiesiog pasipuošė perregima, atogrąžų raštais ir įvairių spalvų mini suknele ir padovanojo mums pagrindinę mados inspo!

Seksualų Lipos drabužį, ypač „Palm Tree Sarong Dress“, sukūrė Jeanas Paulas Gaultier, o viršutinė dalis buvo žemai sukirpta su klasikiniu 90-ųjų apynasriu kaklu.Prekės mikro, asimetrinė kraštinė buvo užbaigta su flirtuotu kaklaraiščiu šone, rodančiu neįtikėtinai tonizuotas hitų kūrėjo „Nepradėk dabar“ kojas.

Prie šios suknelės Lipa derino juodus „Jornada“ kauburių batus, pagamintus iš Montserrat Messeguer, su dideliais Tomo Fordo „Cassius“ akiniais nuo saulės ir daugybe įmantrių, blizgančių, sluoksniuotų papuošalų. „Grammy“ nugalėtoja papuošė savo aprangą sodriais Jean Paul Gaultier ir Spinelli Kilcollin žiedais, pakabukais kabančiais auskarais iš Chopova Lowena ir nuostabiu sidabriniu Alano Crocetti karoliu.

Ateities nostalgijos atlikėja nuotraukų kolekcijos įraše pasidalijo savo vasariška išvaizda su 84,6 mln. Instagram sekėjų. Lipa savo ilgas tamsiai rudas kasas surišo į aukštą uodegą, kad padarytų nuotraukas. Ji įkėlė antraštę ir pažymėjo savo draugus: „Naršyti LISBOA su mano žmona @oliveuniacke ~ ačiū @anamourafado už šią gražią patirtį“.

Natūralu, kad popmuzikos superžvaigždė surinko daugiau nei 1 milijoną gerbėjų, kuriems jos šiltų orų ansamblis patiko taip pat, kaip ir mes. „Ši suknelė yra viskas“, – rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė: „Dua Lipa yra stulbinanti! Negalėjome daugiau susitarti.

Kategorija: