Numetę svorio galite pastebėti laisvesnę odą įvairiose kūno vietose. Nors iš pradžių tai gali atrodyti erzinanti, daugeliui tai yra normalu ir neišvengiama po didelių pokyčių, pavyzdžiui, numetus kilogramus, sako ekspertai. Susisiekėme su sveikatos, mitybos ir odos ekspertais, kad sužinotume daugiau apie vieną ypač daug kolageno turintį maistą, kuris gali padėti stangrinti palaidą odą laikantis sveikos, vitaminų pilnos dietos.

Skaitykite patarimus ir pasiūlymus iš sertifikuotos dermatologės dr. Elaine F.Kungas, medicinos mokslų daktaras, „Future Bright Dermatology“ įkūrėjas, odos priežiūros ekspertas Robynas Newmarkas, „Newmark Beauty“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, registruotas mitybos specialistas Jay Cowin, NNCP, RNT, RNC, CHN, CSNA, „ASYSTEM“ formulių direktorius ir internetinis veiklos ir mitybos treneris Seamusas Sullivanas, B.S., CSCS, PN1

Shutterstock

Kaip kiaušiniai (ir ypač kiaušinių b altymai) skatina kolageno gamybą

Kiaušiniai, nors ir turi daug naudos sveikatai ir vitaminų, gali padėti numesti svorio bet kuriuo etapu – tiekti pakankamai b altymų prieš, per arba pasiekus savo tikslus. Kiaušinių b altymai, aiškina Kung, yra ypač naudingi gaminant ir skatinant kolageną.

"Kiaušinių b altymuose gausu kolageną skatinančių aminorūgščių, o kiaušinių tryniai yra tinkamas kolageno š altinis, sako Kungas. Kiaušiniai yra prieinamas ir universalus ingredientas, kuris gali padėti patenkinti mūsų kolageno poreikius, priduria ji.Newmark sutinka ir pažymi, kad kiaušinių b altymuose gausu prolino, vienos iš aminorūgščių, reikalingų kolagenui susidaryti."

Shutterstock

Papildoma su svorio metimu susijusi nauda sveikatai

"Ruošdami valgį su kiaušinių b altymais, ekspertai taip pat atkreipia dėmesį į kitus vitaminų ir mineralų š altinius, pavyzdžiui, odą mėgstančias žalias daržoves ir žalumynus. Kiaušinius ir kiaušinių b altymus galima lengvai dėti į daugelį patiekalų, sako Sullvan, tiekdamas b altymus, kuriuos galima derinti su daugeliu dalykų, pavyzdžiui, su daržovėmis. Jis tęsia, kad šis maistas puikiai tinka norint numesti svorio, nes b altymai padeda išlaikyti raumenų masę ir padeda palaikyti puikią medžiagų apykaitą bandant numesti svorio."

"

Cowin taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad kiaušinių b altymuose yra labai daug b altymų ir mažai kalorijų, todėl valgydami pusryčiams galite išvengti numesto svorio priaugimo, o ne kitus maisto produktus. Cowinas juos vadina geru vitamino B š altiniu ir siūlo su jais ir daržovėmis pasigaminti omletą, kad dar labiau pagerėtų jūsų sveikata ir ypač švytinti, stangri oda.Jis rekomenduoja keletą gerų daržovių pasirinkimų: špinatai, grybai ir svogūnai. Kuo daugiau žinosite!"

Kategorija: