Katy Perry nėra svetimos skaisčiai juodos spalvos kasos ir jau kurį laiką žavi savo varno plauko išvaizda (po to, kai prieš keletą metų tapo blondine). Nors mes tikrai esame pripratę prie hitų kūrėjos „When I'm Gone“ (37 m.) su brunetinėmis sruogomis, ji pakėlė tai į kitą lygį su savo naujausia šukuosena – blizgiais juodais plaukais, sušukuotais į plokščias bangas, kaip matyti iš jos naujausių „Instagram“ įrašų. .

Atrodo, kad milijonams Perry gerbėjų patinka jos raukšlėta išvaizda, o daugelis mano, kad ji „panaši“ arba „atrodo“ seniai nematoma Kardashian seserimi – keli realybės žvaigždžių šeimos nariai buvo pastebėti, besisukantys šiuo stiliumi (ir patį terminą „plokščios bangos“ sugalvojo Kim K plaukų stilistas Chrisas Appletonas!)

Tik Tok ir ant raudonojo kilimo plokščios bangos yra labai populiarios, o žvilgsnis, kurį Cosmopolitan apibūdina kaip „netvarkingas paplūdimio bangas, bet mažesnės apimties“. Perry ką tik pasidalijo naujais vasariškais kadrais iš savo paskutinės fotosesijos su savo 164 milijonais Instagram sekėjų (siekdama reklamuoti savo naują batų kolekciją) ir, nepaisant to, kad gerbėjai mėgo batus, atrodė, kad juos žavėjo jos plaukai. "Oho, tavo plaukai atrodo taip nuostabiai!" viena vartotoja rašė, o kita pridūrė, kad jos spynos suteikė „Kardashian atmosferą“. Per 2023 m. „Met Gala“ Perry plaukų stilistas Jesusas Guerrero sušukavo Kylie Jenner plaukus, todėl gerbėjai čia gali ką nors padaryti

Kitas vartotojas rašė, kad „juoda“ neabejotinai yra Perry spalva, kai kalbama apie plaukus, ir kad ir kaip mylėjome jos šviesiaplaukę ar tą mėlyną peruką „California Gurls“ muzikiniame vaizdo klipe, mes visada džiaugsimės. kad pamatytumėte itin tamsų Perry atspalvį (ir tikiuosi, kad šios plokščios bangos išliks – tokios glostančios!)

Kategorija: