Selena Gomez praėjusį penktadienį buvo tik viena iš daugelio žvaigždžių Britney Spears vestuvių su Samu Asghari dalyvių ir ką tik paskelbė mieliausią Instagram istoriją, sveikindama laimingą porą.

Nuotraukoje, kurią ji paskelbė savo istorijoje, 29 metų Gomez pozuoja kartu su Madonna, Drew Barrymore, Paris Hilton ir, žinoma, nuostabia nuotaka, kuri atrodė kaip absoliuti svajonė. Versace vestuvine suknele. Gomezas pasipuošė karališkai mėlynu kombinezonu ir bliuzonu, juodais batais ir klasikiniais auskarais su lanku, atrodė kaip niekad stulbinančiai.

“Sveikiname Britney!! Džiaugiamės galėdami būti jūsų vestuvių dienos dalimi. Myliu tave!!" "Ice Cream" dainininkė tryško savo antraštėje. Esame visiškai apsėsti šios mielos draugystės!

Spears būtinai sušuko Gomez savo įrašo, kuriame pasakojama jos ypatinga diena, antraštėje. "Oho !!! Šventas šventas šūdas!!! MES TAI PADARĖME !!! MES SUSITUOKĖME !!!" „Toxic“ dainininkė šėlo ir pasidalijo, kad „tai buvo pati įspūdingiausia diena“. Spears pastebėjo, kad Gomezas „yra daug gražesnis asmeniškai, jei tai įmanoma“. Aww! Per saldus.

„Manau, kad mes visi kritome ant šokių aikštelės mažiausiai 2 kartus“, - pridūrė Spears. "Aš turiu galvoje, mes visi buvome VOGUING!!!" Atrodo, kad visi praleido neįtikėtiną laiką. Labai džiaugiamės, kad „Oi! I Did It Again“ atlikėja išgyveno savo gyvenimo naktį, kai šventė savo namuose Thousand Oaks mieste, Kalifornijoje. Ji sako, kad namas buvo paverstas „svajonių pilimi“.

Visada esantis š altinis netgi žmonėms sakė: „Britney tai buvo pati laimingiausia naktis“, nors keli jos šeimos nariai ceremonijoje nepasirodė. Akivaizdu, kad ji buvo apsupta mylimų žmonių, nepaisant to!

Neseniai ištekėjusi žvaigždė paskelbė dar vieną nuotrauką, kurioje matyti, kaip ji dalijasi laiminga akimirka su Gomezu. „Ta pati sena meilė“ dainininkė šypsosi ir pasilenkia prie Spears, kuri pridėjo širdį glostantį prierašą: „Po visą naktį šokių pagaliau atsisėdau ir supratau, kas aš esu.“

Kategorija: