Karalaujanti Y2K atgimimo karalienė Bella Hadid ką tik pademonstravo savo neįtikėtinai tonizuotą figūrą sūpuodama „Balenciaga“ ab-baring ansamblius, o gerbėjai, kaip įprasta, žavisi. 25 metų supermodelis vaidino prabangių ispanų mados namų tvankioje 2023 m. rudens kampanijoje ir toliau demonstruoja, kad gali apsivilkti neįtikėtinai žemu juosmeniu aptemptus drabužius kaip niekas kitas!

Fotografijos metu Hadid vilkėjo daugybę madingų, tačiau nostalgiškų drabužių, įskaitant nedidelį odinį mini sijoną, juodus batus iki kelių ir net retro stiliaus džinsinę piniginę.Tačiau mūsų dėmesį patraukė vienas papuošimas, kurį sudarė juodas apatinis trikotažas ir itin tankūs, per dideli džinsai. Siekdama tokios išvaizdos, Hadid pasipuošė seksualia juoda liemenėle ir plonomis kelnaitės aukštu liemeniu bei pridėjo plačių, vidutinio skalbimo džinsų, kurie gulėjo tiesiai po klubais. Per tai Hadid įsikišo rankas į atitinkamą džinsinį švarką, vilkėdama jį tik klubų lygyje ir dar labiau puikavosi pilvo sritimi.

Norėdamas gauti aksesuarą, „Kin Euphorics“ įkūrėjas nustebino dideliais, blizgančiais sidabriniais auskarais, ant kurių puikavosi ikoninis „Balenciaga“ logotipas. Ji taip pat pasipuošė ankstyvo aughts įkvėptą džinsinę piniginę (dar kartą įrodydama, kad jai visada gali būti pavesta atgaivinti bet kokią 90-ųjų pabaigos ar 2000-ųjų pradžios tendenciją). Stulbinanti nuotraukoms pasidarė minimalų makiažą ir nusikirpo ilgus rudus plaukus, kad pasimėgautų spalvingais šlapiais plaukais.

Hadid pasidalijo 3 naujausiomis Balenciaga kampanijos nuotraukomis su savo 52,8 milijono Instagram sekėjų, ir, žinoma, jiems neužteko.Pirmajame savo įraše Hadid matoma pozuojanti su modeliu Abdou Diop, kuriame ji nuo juosmens iki apačios dėvi tik odinę išvaizdą ir buvo apsirengusi. Savo antrajame įkėlimu Hadid demonstruoja tą itin talpią džinsinio audinio porą, atitinkančią piniginę ir juodą megztinį.

Galiausiai Hadid paskutiniam įrašui pasidalijo daugiau savo odos ansamblio nuotraukų, o jos kolegos modeliai ir žinomi draugai paliko pritarimo komentarus. Buvusi „Victoria's Secret“ angelų grupė Candice Swanepoel paliko širdies akis, ugnį ir raudoną jaustuką, o Lori Harvey pridūrė: „Niekas to nedaro taip, kaip tu“. (Mes tikrai sutinkame!)

Kategorija: