Nežinome, kaip pavadinti naujausią Kim Kardashian ansamblį. Tačiau mes esame tikri, kaip nuostabiai ji atrodė – ir nesitikėtume nieko mažiau! 41 metų SKIMS įkūrėja per Atminimo dienos savaitgalį puikavosi savo sensacingais linkėjimais kiek kitaip; ir tikrojo Kim stiliaus, ji įsitikino, kad paskelbė keletą vaizdų savo socialinėje žiniasklaidoje!

Gegužės 30 d. Kim prisijungė prie Instagram ir pasidalijo vaizdų karusele, kurioje ji pozuoja jachtoje. Jos netradicinę buriuotojo aprangą sudarė juodas, permatomas, odą prigludęs ilgomis rankovėmis aptemptas bodis, padengtas Dolce ir Gabbana kristalais inkrustuota liemenėlė ir prie jo priderintas super mini sijonas.(Mums patinka neseniai Kardashian šeimos Dolce ir Gabbana sartorial meilės romanas!) Toks vaizdas tikrai neturėtų pasiteisinti, ypač kalbant apie tradicinę jachtos aprangą. Ir galbūt, jei neturėtume nuotraukų, sumišę laužytume galvą. Tačiau itin stilingai keturių vaikų mamai, kuri nuolat peržengia mados ribas, tai kažkaip veikia; ir mes negalime pažvelgti į šalį!

Kim įkūrėjos SKKN aprangą užbaigė juodais bateliais, pailginančiais kojas, o kai kuriuose vaizduose taip pat buvo galima pamatyti su juodais stačiakampiais akiniais nuo saulės. Išmintingai, ji sušuko platinos šviesius plaukus, kurie dabar taip pat atitinka vaikino Pete'o Davidsono plaukus, puošniai ir be jokių pastangų, o veidą įrėmindama paliko keletą ūselių, o makiažas buvo švelnus, neutralus ir nepriekaištingas!

Kim parašė savo karuselę: „Blogos naujienos – niekas netrunka amžinai. Geros naujienos – niekas netrunka amžinai. Ir, kaip ir tikėtasi, jos ištikimi gerbėjai užplūdo komentarų skiltį su pagyrimais dėl jos akinančio „fitingumo“! „Mylėk šį savo kimo erą! vienas gerbėjas sušuko ir pridūrė: „Daryk toliau“, o po to – dvi širdies akių jaustukai.„Kimberly? Ši apranga? Galiu tai išbandyti“, – komentavo kitas gerbėjas. „Oho, Kim Kardashian pastate yra išprotėjusi“, – pridūrė kitas. „Like ok you are so hot“, – gyrė kitas gerbėjas, kurio nuomone taip pat dalinamės ir mes, ir daugelis interneto!

Kategorija: