Kanye Westas ir Instagram modelis Chaney Jones šią savaitę glumina gerbėjus po audringų įvykių posūkio socialinėje žiniasklaidoje. Pora oficialiai patvirtino savo santykius kovo mėn., kai duetas pirmą kartą buvo pastebėtas pasimatymuose šių metų pradžioje po reperio išsiskyrimo su Julia Fox vasarį.

Nuo to laiko ir „Grammy“ laimėtojas (45 m.) ir influenceris (24 m.) viešai paskelbė apie savo meilę vienas kitam Instagram tinkle keliais įrašais, tačiau Jonesas tiesiog išsiuntė gerbėjus į siautulį po to, kai išvalė visas nuotraukas su Westu iš jos profilis – a?

Po to, kai Jones paslaptingai ištrynė visas savo nuotraukas ir asmenukes su Ye, gerbėjai pradėjo rašyti tviteryje ir komentuoti, spėliodami, kad jiedu išsiskyrė. Šis Joneso žingsnis įvyko po to, kai TMZ pasidalijo gerbėjų nufotografuota nuotrauka, kurioje muzikantas, atrodo, vyksta į pasimatymą kino teatre, su maudymosi kostiumėliais ir „OnlyFans“ modeliu Monica Corgan, 23 m. Netrukus po to, kai šis vaizdas pradėjo plisti internete, Jonesas stebėtinai įkėlė vaizdo įrašą su „Donda“. hitmaker per savo gimtadienį (ir atrodė, kad tai patvirtino priešingai, nei daugelis įtarė – kad jie kartu?)

Norėdamas švęsti 45-ąją Ye kelionę aplink saulę, Jonesas birželio 9 d. pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jiedu kartu sėdi automobilyje žaidžiant su IG programos filtrais. „Su gimtadieniu, vaikeli, aš tave myliuuuu“, – rašė ji, tarsi nuramindama tuos išsiskyrimo gandus. Prie savo istorijos ji pridėjo dar vieną klipą, kuriame ji ir „Pabėgęs“ atlikėjas juokiasi iš iškreiptų veidų su filtro efektais. Ji parašė: „Juoktis su tavimi yra mano mėgstamiausia.”

Vėliau tą pačią dieną Jonesas nuėjo į paskalų paskyros IG įrašą, kuriame ji ir Ye buvo pavadinti „išsiskyrusiomis“. Jonesas pakomentavo: „Prašau, nustokite skelbti ir skleisti netikras naujienas apie mano santykius. Turėkite šiek tiek pagarbos, tai jo gimtadienis. Vos prieš kelias dienas vienas š altinis „Page Six“ sakė, kad jų santykiai tapo „nepaprasti“ po to, kai jiedu neseniai išvyko į Tokiją. Kalbėdamas apie liūdnai nepastovų Ye elgesį, š altinis tariamai pridūrė: „Jūs žinote, kaip viskas yra. Rytoj jie gali būti vėl paskelbti kartu.“

Nors kai kurie gerbėjai yra įsitikinę, kad pora „išsiskyrė ir vėl susibūrė“, o kiti visus savo santykius apibūdina kaip „reklaminį triuką“, atrodo, kad Jones ir Westas vis dar susitikinėja, remiantis jos IG veikla. . Galiausiai, „Laikas parodys“, kai kalba eina apie paslaptingus ir nenuspėjamus romantiškus Ye išsišokimus, kaip tviteryje rašė kitas gerbėjas.

Kategorija: