Ši istorija buvo atnaujinta, nes ji iš pradžių buvo paskelbta 2022-08-05

Priešingai nei mano kai kurie žmonės, angliavandeniai yra svarbi jūsų mitybos dalis. Kad jūsų organizmas veiktų, reikia daug šių cukrų, skaidulų ir krakmolo. Paprasčiau tariant, angliavandeniai suteikia jums energijos. Geri angliavandeniai gali pagreitinti medžiagų apykaitą, deginti riebalus ir netgi padėti virškinti. Bet ar žinojote, kad yra tam tikros rūšies angliavandeniai, kurie gali pakenkti jūsų plaukams?

„Express“ paskelbtame straipsnyje teigiama, kad „dieta, kurioje gausu perdirbtų maisto produktų ir rafinuotų angliavandenių su dideliu kiekiu paprastų cukrų, skatina organizmą gaminti daugiau vyriškų hormonų (androgenų), o tai savo ruožtu gali paskatinti plaukų augimą. plonėjimo ir plikimo procesas.Androgenai yra grupė lytinių hormonų, kurių turi ir vyrai, ir moterys, tačiau jie daugiausia veikia vystydami vyriškas savybes. Iš esmės visa tai reiškia, kad valgydami maistą, pvz., pusryčių dribsnius, pyragaičius ir makaronus, iš tikrųjų skatinate savo kūną išskirti hormoną, kuris skatina jūsų plaukų folikulų susitraukimą.

Norėdami išsamiai paaiškinti, paprašėme ekspertų Dr. Gaby Longsworth, PHD mokslininkės, sertifikuotos plaukų priežiūros specialistės ir „Absolutely Everything Curly“ savininko ir daktaro Michaelo May, Wimpole klinikos medicinos direktoriaus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką jie turi pasakyti apie šią svarbią plaukų problemą ir kaip moterys, ypač vyresnės nei 40 metų, gali ją spręsti.

Shutterstock

Kaip rafinuoti angliavandeniai sukelia plaukų slinkimą

"Pasak daktaro Longswortho, vyresnėms nei 40 metų moterims gali prasidėti menopauzė arba joms jau yra menopauzė, kai sumažėja estrogenų kiekis.Esant mažesniam estrogenų kiekiui, besiformuojantis testosteronas (kurio turi visos moterys) gali pradėti daryti dominuojantį poveikį. Ir, kaip pažymėta straipsnyje, dieta, kurioje gausu perdirbtų maisto produktų ir paprasto cukraus, skatina uždegimą organizme ir taip pat gali gaminti daugiau androgenų, o tai moterims, sergančioms androgenine alopecija, gali paskatinti plaukų slinkimą ir plikimą. Ji taip pat pažymi, kad gazuotuose gėrimuose, sultyse, spurgose ir picose esantis cukrus turi mažai arba visai neturi maistinės vertės."

"Dr. May taip pat pažymi, kad didelis rafinuotų angliavandenių glikemijos indeksas yra pagrindinis šios problemos k altininkas. Rafinuoti angliavandeniai, tokie kaip saldūs užkandžiai, pyragaičiai ir makaronai, turi aukštą glikemijos indeksą. Paprastais žodžiais tariant, rafinuoti angliavandeniai yra maisto rūšis, kuri greitai padidina cukraus kiekį kraujyje. Todėl per didelis rafinuotų angliavandenių vartojimas padidina cukraus kiekį kraujyje, o tai gali pažeisti plaukų folikulus ir sukelti plaukų slinkimą, – aiškina jis. Taip!"

Užsaugokite nuo plaukų slinkimo subalansuota mityba

"Jei norite pagerinti savo plaukų kokybę, dr.Longsworthas ir daktaras May teigia, kad subalansuota mityba turėtų būti prioritetas. Longsworth pabrėžia sveikos subalansuotos mitybos be perdirbto maisto ir daug daržovių, sveikų riebalų, b altymų ir sudėtingų angliavandenių svarbą. Kai kurie pavyzdžiai, tinkantys šiai kategorijai, yra tamsiai žalios lapinės daržovės, alyvuogių aliejus, ghi, avokadas, riešutai ir sėklos. Kiti produktai, kuriuos taip pat norėtumėte įtraukti į savo mitybą, yra kiaušiniai, žole šeriama jautiena, ekologiška vištiena, žuvis, uogos ir saldžiosios bulvės. Šios Longsworth akcijos idealiai tinka ir svorio kontrolei, ir klestinčiajai odai bei plaukams."

"Sveika mityba, kurioje gausu kokybiškų b altymų, vaisių ir daržovių bei tinkamų aliejų ir mineralų, yra vienas veiksmingiausių būdų pagerinti jūsų plaukų kokybę ir sveikatą, kartoja Dr. May."

"Svarbu pažymėti, kad per mažai angliavandenių taip pat ne visada geriausias pasirinkimas. Daktaras Longsworthas pabrėžia, kad populiarios keto ir South Beach dietos gali būti puikios norint greitai numesti svorio, tačiau galiausiai gali pakenkti plaukams ir paskatinti plaukų slinkimą bei slinkimą.Šios dietos tiesiog nesuteikia visų organizmui reikalingų maistinių medžiagų. Longsworthas priduria, kad kai trūksta maistinių medžiagų, tai pirmiausia pasireiškia plaukai ir nagai, nes organizmas juos laiko neesminiais."

"Apskritai sveikos subalansuotos mitybos laikymasis yra tik vienas iš daugelio dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami kovoti su plaukų slinkimu. Be to, daktaras Longsworthas siūlo kasmet atlikti fizinius tyrimus su kraujo tyrimu, kad įsitikintumėte, jog nėra kitų trūkumų. Ji mini: Dažni trūkumai, galintys sukelti plaukų slinkimą ir plaukų slinkimą, yra mažas vitaminų A, B, C, D ir E, geležies, cinko, magnio ir biotino kiekis. Skydliaukės ligos taip pat gali sukelti plaukų slinkimą.“"

"Dr. May sutinka, kad papildai gali būti veiksmingas būdas atkurti natūralius organizmo procesus, kad plaukai būtų sveiki."

Senstant svarbu stebėti savo sveikatą. Tiesą sakant, jūs nesate toks jaunas, kaip anksčiau, o jūsų kūnas keičiasi. Taigi, kai kalba eina apie tai, ką valgote, visada rinkitės maistingesnius variantus!

Kategorija: