Amazon yra iškelta byla grupės ieškinyje dėl tariamo sutarties su Prime nariais pažeidimo, praneša GeekWire. Taip! Jei esate pagrindinis vartotojas ir „Whole Foods“ pirkėjas, galite prisiminti, kad praėjusiais metais bendrovė nutraukė vieną populiarią pristatymo paslaugą. Dabar jie gali susidurti su pasekmėmis teisme.

Į atitinkamą narystės privilegiją įtrauktas nemokamas dviejų valandų pristatymas perkant „Whole Foods“, kurio suma yra 35 USD arba didesnė. Tai buvo gana patogu pirkėjams, todėl logiška, kad „Prime“ nariai nusiminė, kai iš jų buvo atimta paslauga, bet kas žinojo, kad tai gali baigtis teisinėmis problemomis?

Shutterstock

Ši byla praėjusį antradienį buvo pateikta JAV Sietlo apygardos teisme. Ieškovai, du Kalifornijos gyventojai, teigia, kad pristatymo paslauga buvo viena iš vienintelių priežasčių, dėl kurių jie prisiregistravo prie Prime narystei.

Šis svarbus privalumas baigėsi praėjusių metų rugsėjį, kai „Amazon“ pridėjo 9,95 USD pristatymo mokestį už Whole Foods užsakymus. Kaip ir daugelis pastarųjų metų įmonių politikos pokyčių, dėl to k alta COVID-19 pandemija; Kadangi pristatymo paklausa buvo didelė, „Amazon“ manė, kad būtinas papildomas mokestis.

"Tačiau ieškinyje teigiama, kad šimtai tūkstančių, jei ne milijonai, „Amazon Prime“ narių sumokėjo už narystę, nes norėjo pasinaudoti nemokama „Prime Whole Foods“ pristatymo paslauga ir dėl nesąžiningos „Amazon“ verslo praktikos. , vartotojai sumokėjo 119 USD už paslaugą, kuri buvo nesąžiningai nutraukta. Jame taip pat teigiama, kad bendrovė pažeidė sutartį, įsipareigojo elgtis sąžiningai ir baimintis, nepagrįstai praturtėjo ir netgi pažeidė Vašingtono valstijos vartotojų apsaugos įstatymą.Oi!"

Ieškovai prašo visiškai arba iš dalies grąžinti pinigus už visus klientus, kurie atšaukė savo Prime narystes pasibaigus nemokamo pristatymo privilegijai. Jei patenkate į šią kategoriją, stebėkite – netrukus būsite 119 USD turtingesni!

Kategorija: