Nors žavingas keturmetis princas Louisas iš esmės pavogė pasirodymą savo linksmomis veido išraiškomis ir elgesiu, daugelis karališkųjų viešai neatskleistų asmenų manė, kad Karalienės platininį jubiliejų nustelbė princas Harry ir Meghan Markle. Ir tai buvo ne dėl to, ką jie padarė, o dėl to, ko jie nepadarė!

Sasekso hercogas ir kunigaikštienė oficialiai dalyvavo tik viename renginyje per keturias dienas trukusią šventę – t.Pauliaus katedroje, kur jie, atrodo, buvo pažeminti į antrąją eilę – ir atrodė, kad jų nebuvimas bylojo! Ir tai, kad jie pasirinko išvykti iš JK privačiu lėktuvu 13.30 val., kol oficialiai nesibaigė platinos jubiliejaus šventė, daugelis žmonių savo elgesį vadina 96-erių metų monarcho „užsikimšimu“. Oi!

Splash News

"Remiantis pranešimais, Sasekso gyventojai paliko JK dar net neprasidėjus paskutiniam paradui Londono centre sekmadienį, birželio 5 d., o tai, anot viešai neatskleistos informacijos, taip pat yra įžeidimas renginio organizatoriams, kai kurie, kaip teigiama, nenuilstamai dirbo. daugiau nei metus, kad tai įvyktų – ir jie grįžo į Los Andželą 18 val. vietos laiku. Pranešama, kad jie buvo pastebėti įsėdę į visureigį, kai jų lėktuvas nusileido ir atrodė pavargęs. Tiek to, kad neužgožtume Karalienės, „The Daily Beast“ pranešė karališkasis viešai neatskleistas asmuo. Ar juos būtų užmušęs laukti kelias valandas?"

Tačiau daugelis pranešimų rodo, kad Sasekso gyventojai galėjo išvykti anksti, nes nesijautė tokie laukiami, kaip tikėjosi, nes iš tikrųjų nebuvo pakviesti į visus renginius, kuriuose dalyvavo dirbantys karališkosios šeimos nariai. pakviestas į.O jų padėtis antroje eilėje St Paul's iš esmės patvirtino, kad po Megxit viskas labai pasikeitė.

Splash News

Įdomu, kad porą ginantys pranešimai rodo, kad jų nebuvimas kai kuriuose renginiuose galėjo būti susijęs ir su jų dukra Lilibet, kuri birželio 4 d., jubiliejaus iškilmių viduryje, atšventė pirmąjį gimtadienį; taigi jie galėjo nuspręsti tai švęsti privačiai kaip šeima. Galbūt net dalyvaujant Jos Didenybei, nes buvo oficialiai patvirtinta, kad karalienė pagaliau sutiko savo proanūkę; nors dar nežinome, kur ir kada įvyko susitikimas.

"Tikėkimės, kad karalienė kuo geriau pasinaudojo matydama savo proanūkius, nes neatrodo, kad ji kurį laiką pamatys asmeniškai Archie (3 m.) ir Lilibet (1 m.); bent jau pasak karališkojo eksperto Russello Myerso! Taigi, ar mes juos dar pamatysime? Nemanau, kad artimiausiu metu, antradienį, birželio 7 d., pasirodęs Lorraine, prognozavo Myersas.Aš tikrai vis dar manau, kad žaizdos yra labai neapdorotos, bet, kaip jūs sakėte, viskas sutelkta į Karalienę, todėl bent jau jie laikėsi savo sandorio pabaigos."

Kategorija: