Kalbant apie senėjimą stabdančias priemones, daugelis iš mūsų iš karto pagalvos apie prabangius odos priežiūros produktus ir procedūras. Galbūt jūs netgi norėsite išbandyti keletą makiažo gudrybių čia ir ten. Nors gali būti malonu leisti pinigus dalykams, dėl kurių jūsų oda gali atrodyti nesenstanti ir švytinti, turite nepamiršti būti finansiškai atsakingi. Jei jums to prireiks, tai draugiškas priminimas, kad negyventumėte ne pagal savo galimybes.

Tai padeda suprasti, kad yra ekonomiškesnių ir natūralesnių kovos su senėjimu būdų.Norėdami atrasti šias priemones, susisiekėme su daktare Elaine F. Kung, Future Bright Dermatology. Geriausia dalis? Jie nesugadins banko! Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Įperkamos ir natūralios senėjimo priemonės

Sukurkite savo hialurono rūgšties serumą.

Anot daktaro Kungo, „hialurono rūgštis padeda mūsų odai pasisavinti 1000 kartų daugiau vandens, nei sveria, o tai tikrai padeda putlinti odą. Tai padeda sumažinti smulkias linijas ir raukšles. Mes galime patys pasigaminti hialurono rūgšties serumus namuose, o tai labai ekonomiška. Tačiau, kadangi mūsų namuose gaminamuose serumuose nėra konservantų, turėtume pagaminti nedidelę partiją ir ją išmesti kas dvi savaites.“

Norėdami patys pasigaminti hialurono rūgšties serumą, jums reikės:

  • mažas indelis su dangteliu
  • matavimo puodelis
  • matavimo šaukštas
  • ¼ puodelio distiliuoto vandens
  • ½ arbatinio šaukštelio didelės molekulinės masės hialurono rūgšties
  • ¼ arbatinio šaukštelio glicerino

Procedūra:

  • Įdėkite miltelių į nedidelį švarų indelį.
  • Užpilkite distiliuotą vandenį ir gliceriną (arba leucidinį, jei tai naudojate).
  • Uždenkite stiklainį dangteliu ir gerai suplakite. (Šiuo metu jis atrodys labai tirštas, bet nesijaudinkite. Kadangi hialurono rūgštis sugeria vandenį, konsistencija taps glotnesnė.)
  • Padėkite į šaldytuvą kelioms valandoms (arba nakčiai), kad prieš naudojimą sutirštėtų.

Vartokite hidrolizuoto kolageno peptido papildus.

Dr. Kungas pažymi: „Įrodyta, kad papildymas hidrolizuotu kolagenu pagerina senstančios odos išvaizdą, nes sumažina transepiderminį vandens netekimą ir pagerina odos elastingumą ir odos storį. „Biocell“, „Celergen“, „Gold Collagen Forte“ ir „Vital Proteins“ yra tik keletas prekių ženklų, kuriems buvo atlikti klinikiniai tyrimai.”

Ji priduria: „Hidrolizuotame kolagene gausu aminorūgščių, tokių kaip glicinas ir prolinas. Po virškinimo jis kaupiasi kremzlėje arba odoje ir gali padėti išlaikyti stabilumą arba regeneraciją. Ji taip pat pamini, kad hidrolizuotas kolagenas iš jūrinių š altinių yra geresnis, nes „jis lengviau absorbuojamas, turi mažą molekulinę masę, rečiau sukelia uždegimines reakcijas ir mažiau rūpinasi teršalais“.

Dr. Kungas mums sako: „Jei norite išbandyti hidrolizuotus kolageno peptidus, taip pat apsvarstykite galimybę (vartoti) vitaminus A, C, E ir cinką, kad optimizuotumėte rezultatus. Įrodyta, kad šie vitaminai ir mineralai mažina oksidacinį stresą, padeda kolageno sintezei ir gerina žaizdų gijimą.“

Sumaišykite super žalią kokteilį.

„Lapuose yra labai daug maistinių medžiagų“, – sako dr. Kungas. Juose gausu vitaminų, kurie gali išspręsti jūsų odos problemas. Yra vitamino A, kuris gali padėti sumažinti raukšles, vitamino K sumažinti tamsius ratilus ir vitamino E, kuris išlaikys jūsų odą hidratuotą ir sveiką.Ji dalijasi: „Sulčių pavidalu jūs greičiau įsisavinsite visą tą gėrį. Pagalvokite apie tai kaip apie kokteilių multivitaminą su pridėtais antioksidantais, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie gali visam laikui sunaikinti sveikas odos ląsteles.“

Nedelsdami išbandome!

Kategorija: