Winona Ryder buvo visų mėgstamiausia 90-ųjų gotikinio stiliaus ikona, o 50-metė serialo „Stranger Things“ žvaigždė įrodo, kad iki šiol ji vis dar puošia išvaizdą ir puošiasi epinėmis juodomis suknelėmis. „Oskaro“ laureatė neseniai vaidino naujoje „Marc Jacobs J Marc“ pečių krepšio kampanijoje ir paliko daugybę gerbėjų, vilkėdama tvankią, žemai aptemptą, prigludusią juodą suknelę, primenančią, kad gotų merginų vasara jau visai šalia!

Kampanijos fotosesijoje Ryder vilkėjo daugybę niūrių ir puošnių išvaizdų, tačiau viena atrodė tikrai išsiskirianti – juoda suknelė ilgomis rankovėmis su puošniomis ir įmantriomis rankovėmis.Ryder pridėjo žalios spalvos Marc Jacobs krepšį su auksine grandinėle, kad būtų pagrindinis jos aprangos akcentas, nes jis persimetė krūtinę, kai iškirptė atidengė dekoltė. Žvaigždė „Mergaitė, pertraukta“ savo rudas sruogas sušukavo į jai būdingą trumpą „darą“, atkreipdama daugiau dėmesio į jos violetinius lūpų dažus ir stulbinantį akių kontūro pieštuką.

Prekės ženklas „Marc Jacobs“ socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino kitais neįtikėtinais kampanijos kadrais, kuriuose gerbėjai mato Ryderį vilkintį permatomą, ilgą juodą tiulio sijoną (tikrai šiek tiek „Beetlejuice“ atspalvių), juodą odinį kailiu puoštą p altą, mėlyna suknelė su juodomis nėrinių detalėmis ir rožinis permatomas viršus su juodu blizgančiu sijonu, be kitų išvaizdų. Žinoma, prie kiekvienos aprangos buvo puikuojasi spalvingas Marc Jacobs krepšys, o Ryderis išėjo su aukštakulniais ir auliniais batais, kad galėtų fotografuoti.

Natūralu, kad gerbėjai patraukė į Marc Jacobs komentarų skiltį ir pasidalino savo susižavėjimu ir jauduliu dėl gražios filmavimo.„Ji atrodo neįtikėtinai visame kame, aš taip džiaugiuosi, kad ji sugrįžo! rašė vienas gerbėjas, o kitas pridūrė: „Aš net negaliu išsirinkti mėgstamiausio žvilgsnio, kaip ji tokia nesenstanti? Pats dizaineris Jacobsas (su kuriuo Ryderis praeityje daug kartų fotografavo ir modeliavo) pakomentavo „Mano Winona“ su širdelėmis. (Taip miela!) Garsieji Ryder gerbėjai ją taip pat sujaudino, o Elle Fanning parašė: „Oooo taip!“ ir Dove Cameron pridūrė, kad ji buvo labai laiminga matydama Edwardo Žirkliarankio aktorę, modeliuojančią aukštąją madą, ir mes negalėjome daugiau sutikti.

Kategorija: