Ar jums patinka kiekvieną rytą pradėti savo dieną su trupučiu kofeino? Mes jūsų nek altiname. Tačiau jei siekiate kavos ar energetinių gėrimų, rytinis gėrimas gali pakenkti jūsų odos sveikatai. Laimei, arbata yra puiki alternatyva, kuri ne tik yra nekenksminga jūsų veido odai, bet ir gali būti puiki. Tiesą sakant, yra viena veislė, kuri teikia daugybę neįtikėtinos naudos sveikatai.

Norėdami sužinoti apie geriausią arbatos rūšį, kurią galite gerti kiekvieną dieną, kad oda būtų skaistesnė, kalbėjomės su registruota dietologe Trista Best ir sertifikuota dermatologe dr. Erumu N. Ilyasu. Jie abu mums pasakė, kad žalioji arbata yra puikus pasirinkimas.

Shutterstock

Žalioji arbata

"Kalbant apie sveikus gėrimus, žalioji arbata yra tokia pat gera. Šis gėrimas turi daug naudos sveikatai, nes jame yra daug antioksidantų, ir jis ypač tinka jūsų odai. Žaliojoje arbatoje gausu antioksidantų, kurie turi daug naudos sveikatai: nuo ligų prevencijos ir uždegimo mažinimo iki odos sveikatos stiprinimo, sako Bestas."

"Antioksidantai yra nepaprastai galingi, kai reikia išlaikyti mūsų širdį sveiką, apsaugoti nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, sumažinti ligų riziką ir dar daugiau. Geriausiai paaiškina, kad šių antioksidantų gauname per augalinius junginius, fitonutrientus ir aminorūgštis, esančias valgomame maiste ir geriant žolelių arbatas, pvz., žaliąją arbatą."

"Ląstelių pažeidimas dėl toksinų ir laisvųjų radikalų yra viena iš pagrindinių odos problemų priežasčių. Ši žala, jei ji nesulėtinama ar nesustabdoma, sukelia daugybę neigiamų pasekmių sveikatai, pažymi Best, pridurdama, kad laisvųjų radikalų žala paprastai sukelia raukšles, sausus dėmelius, netolygų odos atspalvį ir spuogus.Laimei, reguliarus arbatos gėrimas yra puikus būdas apsaugoti savo kūną nuo šios žalos ir išvengti odos komplikacijų."

"Be to, Iljas pabrėžia, kad žaliojoje arbatoje yra didelė polifenolio, vadinamo epigallocatechin galatu arba EGCG, koncentracija. Šis polifenolis, kartu su kitais gėrime esančiais polifenoliais, suteikia daug naudos jūsų odos sveikatai. EGCG pranašumas yra tas, kad kai kurie tyrimai parodė, kad jis gali slopinti tirozinazę – fermentą, kuris prisideda prie odos pigmentacijos, – aiškina ji ir pažymi, kad žaliosios arbatos gėrimas siekiant slopinti šį fermentą gali būti puikus būdas išspręsti hiperpigmentacijos problemą. ."

"Jei rimtai ketinate pasinaudoti šios sveikos arbatos privalumais, Iljas rekomenduoja gerti ją kiekvieną rytą. Žaliosios arbatos papildymas rytine rutina yra puikus būdas pradėti odos dieną su antioksidantais, kurie gali padėti sumažinti uždegimą ir padėti natūraliam odos atsinaujinimo procesui, sako ji.Be to, kofeino smūgis negali pakenkti! Galbūt net norėsite savo tipišką kavos puodelį pakeisti keliais puodeliais žaliosios arbatos. Skamba tobulai!"

Kategorija: