Kim Kardashian nustato rekordą dėl savo virusinės reklamos „Beyond Meat“. 41 metų realybės žvaigždė pasirodė klipe, reklamuojančiame „Beyond Meat“ produktus (įskaitant augalinius grynuolius, padirbtas dešreles, vegetariškus mėsainius ir kt.) ir sakydama gerbėjams, kad ji mano, kad maistas yra geresnis „tau ir planetai“.

Matoma, kad Kardashianų žvaigždė išbando įvairių prekių ženklų maisto produktų skonį, tačiau kai kurie gerbėjai praėjusią savaitę apsilankė „Twitter“, kai kurie „abejojo“, kad Kardashian „tikrai valgo maistą“. Dabar 4 vaikų mama susipažino su savo „Instagram“ istorija ir su 316 milijonų sekėjų pasidalijo, kad ji iš tikrųjų „valgo“ aptariamą maistą.

Reklamoje Kardashian žiūri į kamerą ir sako: „Įsijungiau, kad padėtų savo didžiausiam turtui. Mano skonis.“ Tada ji kramto ir išbando mėsainį, tacos, dešrą, grynuolius ir kotletus, prieš atskleisdama, kad yra naujoji „Beyond Meat“ vyriausioji skonio konsultantė.

SKIMS įkūrėja paskelbė skelbimą praėjusią savaitę, o kai kurie gerbėjai jos komentarų skiltyje suabejojo, ar ji netgi „tikrai kramto“ maistą, o kai kurie pasiūlė, kad ji „padirbtų“ skelbimui. Netrukus Kardashian parašė savo gerbėjams savo istoriją ir atkreipė dėmesį į populiarius teiginius.

Kim Kardashian netikra kramtydamas mėsainį, kuriame nėra kąsnio, verčia mane spirale pic.twitter.com/wU6BiCgc64

- katy Wellhousen (@KatyWellhousen) 2023 m. gegužės 26 d.

„Vaikinai, ateikite“, – ji parašė ant klipų, kuriuose ji įsikando ir kramto maistą (gerbėjai anksčiau pastebėjo, kad ji „tiesiog pozuoja“ su maisto produktais reklamoje).Verslininkė ilgą laiką buvo veganiško ir augalinio maisto gerbėja ir toliau savo pareiškime sakė: „Daugelį dėmesio skyriau augaliniam maistui ir galiu pasakyti, kad „Beyond Meat“ yra mano absoliutus mėgstamiausias.

Ji tęsė: „Man patinka, kaip visi jų produktai ne tik nuostabaus skonio, bet ir naudingi man bei mano šeimai. Kaip žino mano gerbėjai, mano šaldytuvas ir šaldiklis yra pilnai aprūpinti Beyond Meat produktais, todėl labai džiaugiuosi, kad esu kampanijoje kaip vyriausiasis skonio konsultantas, įkvėpęs žmones įtraukti Beyond Meat į savo mitybą.“

Prekės ženklas atsakė į gerbėjų klausimus, ar Kardashian tikrai valgė skelbime nurodytus maisto produktus, ir davė pareiškimą TODAY. „Kai sakėme, kad didžiausias Kim turtas yra jos skonis, mes tai turėjome omenyje“, – sakė atstovas.

„Žinoma, ji valgo „Beyond Burgers“ (ir „Beyond Chicken Tennders“ ir „Beyond Sausages“) realiame gyvenime ir filmavimo aikštelėje. Tai tik viena iš priežasčių, kodėl mes ją mylime ir pavadinome vyriausiąja skonio konsultante.Mums patinka, kad daugiau žmonių supažindinami su mumis, mūsų produktais ir mūsų misija.“

Kategorija: